Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів індивідуальні прийоми мешканців Солом’янського району

Дмитро Андрієвський провів індивідуальні прийоми мешканців Солом’янського району


IMG 0026

Народний депутат України Дмитро Андрієвський провів індивідуальні прийоми громадян. До приймальні народного депутата, з проханням допомогти у вирішенні нагальних проблем, прийшли 23 мешканці Солом'янського району.

IMG 0027

«Жителі Жулян звернулися за допомогою в очистці річки Нивка та з організацією роботи амбулаторії, у якій зараз працює лише один лікар, котрий сам обслуговує 6000 мешканців мікрорайону», - зазначив Дмитро Андрієвський.

IMG 0035

Чотири ініціативні групи мешканців Солом'янського району звернулися до Дмитра Андрієвського з проханнями облаштування парків "Юність" та "Орлятко"; вирішенням питань роботи бюветного комплексу по вул. Героїв Севастополя та питанням по облаштуванню скверу на бульварі Вацлава Гавела. Народний депутат пообіцяв, що дані питання не залишаться без уваги та поступово вирішуватимуться.

IMG 0029

«Зачепила історія 3-річного сина учасника АТО, кадрового військового Збройних Сил України. Для того, щоб хлопчик подолав важку хворобу і повноцінно розвивався, він потребує 4-х етапного курсу лікування імуноглобуліном. Кожен етап коштує 85 тисяч гривень. На перший етап сім'я вже зібрала кошти. Родина потребує нашої допомоги, тож ми робитимемо усе можливе, щоб допомогти з коштами на лікування», - додав Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online