Головна / Новини / Віталій Кличко та Дмитро Андрієвський перевірили хід робіт з реконструкції шляхопроводу у Солом’янському районі

Віталій Кличко та Дмитро Андрієвський перевірили хід робіт з реконструкції шляхопроводу у Солом’янському районі


 

ALK 8627

Київський міський голова Віталій Кличко, народний депутат України Дмитро Андрієвський та керівництво КМДА перевірили хід виконання робіт з реконструкції шляхопроводу на перетині бульвару Вацлава Гавела та проспекту Комарова.

ALK 8861

«У районі з’явиться сучасна споруда, з ліфтами й оригінальним освітленням. На шляхопроводі буде змінено транспортну розв’язку та проведено реконструкцію колій швидкісного трамваю. Бюджет ремонтних робіт складає понад 96 мільйонів гривень. Приємно було чути слова вдячності від мешканців Солом'янки, адже вони бачать реальні зміни, що відбуваються у районі. Вперше за багато років, Солом'янський район отримує гідне фінансування та динамічно розвивається», - зазначив Дмитро Андрієвський.

ALK 9094

Нагадаємо, що даний шляхопровід знаходився в аварійному стані та потребував капітальної реконструкції. У липні 2017 року роботи з реконструкції розпочалися і триватимуть близько року.

ALK 9043

За словами мера, столичний бюджет повністю фінансує капітальні ремонти на шляхопроводах, близько 70 з яких знаходяться у передаварійному стані. Кличко зазначив, що до вересня відкриють рух на шляхопроводі біля метро «Нивки», інтенсивні роботи ідуть на перетині бульвару Вацлава Гавела з проспектом Комарова, на просп. Науки та інших. «Цього року починаємо роботи на Шулявському шляхопроводі, який є достатньо складним об’єктом і протягом року-півтора там з’явиться нова розв’язка зі зручними з’їздами в усіх напрямках», - наголосив міський голова.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online