Головна / Новини / Команда Дмитра Андрієвського зібрала кошти на ремонт казарми підшефної 101-ї бригади

Команда Дмитра Андрієвського зібрала кошти на ремонт казарми підшефної 101-ї бригади


последняя

Народний депутат України  Дмитро Андрієвський та депутати Київради Вячеслав Непоп та Сергій Пилипенко, перевірили хід виконання ремонтних робіт у казармі військового містечка 101-ї бригади охорони Генерального Штабу (101 ОБрО ГШ, в/ч А0139).

1

Нагадаємо, що в січні поточного року, у військовому містечку підшефної 101-ї бригади сталася біда. У будівлі казарми, застаріла проводка призвела до пожежі, яка майже вщент зруйнувала казарму, де разом з бійцями, проживали їх родини. Фактично, через цю аварію, вони втратили дім.

Депутати не лишили військових сам на сам з цією проблемою, тож зібрали кошти на ремонт.

3

 «Сподіваємося, що зовсім скоро, усі військові та їх родини, зможуть повернутися до гуртожитку, який після ремонту стане комфортним та зручним для проживання. Адже нашим воїнам, які захищають українські кордони на Сході, важливо знати, що вдома їх чекають і що їм є куди повертатись», - зазначив Дмитро Андрієвський.

6

Ремонт приміщення майже завершено. Дерев'яну підлогу казарми замінено на бетонну, стіни утеплено гіпсокартоном, відремонтовано кімнати загального користування (вбиральні, кухня). Станом на сьогодні, вже замінено вікна та проводку, плиткою облицьовано стіни та санітарні кімнати.

2

 «Останні загострення на сході України змушують нас переживати за хлопців і дівчат з новою силою. Щоразу, коли наша команда проводжає нових бійців на ротацію, ми кажемо, що чекаємо їх якомога швидше вдома. І обіцяємо тримати тут наш "трудовий фронт", облаштовуючи гуртожиток, збираючи благодійну допомогу і створюючи комфортні умови для тих, хто захищає країну», - додав В’ячеслав Непоп.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online