Головна / Новини / Петро Порошенко підписав Закон "Про фонд енергоефективності будівель" та Закон "Про енергоефективність будівель", авторами якого виступили депутати Комітету Верховної Ради України, на чолі з Дмитром Андрієвським

Петро Порошенко підписав Закон "Про фонд енергоефективності будівель" та Закон "Про енергоефективність будівель", авторами якого виступили депутати Комітету Верховної Ради України, на чолі з Дмитром Андрієвським


 

1

20 липня в Національному технічному університеті України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського», Президент України Петро Порошенко підписав два важливі для України Закони - "Про фонд енергоефективності будівель" і "Про енергоефективність будівель". Авторами Закону "Про енергоефективність будівель" виступили депутати Комітету Верховної Ради України  з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, на чолі з першим заступником голови Комітету Дмитром Андрієвським.  

5

«Ці Закони створили умови для отримання Україною 100 млн євро від Європейського Союзу на заходи з термомодернізації. Разом із прийнятим Верховною Радою законом "Про комерційний облік тепло та водопостачання", вони створюють можливості для запровадження комплексної термомодернізації житлового фонду», - зазначив Дмитро Андрієвський.

"Впевнений, що найближчим часом ми будемо мати практичні результати від підписаних законів та зможемо заощадити мільярди бюджетних коштів", - наголосив Президент України Петро Порошенко.

8

Прийняття даних законів стало результатом багатомісячної напруженої роботи народних депутатів, експертів, громадських активістів. За попередніми оцінками реалізації заходів з підвищення термомодернізації дозволять зменшити споживання енергоресурсів більше ніж на 30% та відповідно зменшити вартість житлово-комунальних послуг.

11

"Все це стало можливим завдяки конструктивній співпраці Комітету з Генадієм Зубко та Мінрегіоном", - додав Дмитро Андрієвський. 

12

"Енергоефективність – галузь, яка приймаючи інвестиції, повертає їх у вигляді робочих місць. Відкриття ринку енергоефективних послуг дасть поштовх створенню до 75 тисяч робочих місць. Робочих місць для висококваліфікованих інженерних фахівців у сфері систем складного технічного обладнання, кадрів для будівельної, енергосервісної галузей та енергоменджменту", - зазначає Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online