Головна / Новини / Дмитро Андрієвський, взяв участь у лекторії "Процедура отримання дозволів на будівництво за новими правилами щодо класів наслідків"

Дмитро Андрієвський, взяв участь у лекторії "Процедура отримання дозволів на будівництво за новими правилами щодо класів наслідків"


 

IMG 0050

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський, взяв участь у лекторії "Процедура отримання дозволів на будівництво за новими правилами щодо класів наслідків", в ході якої відбулося обговорення практичного застосування нового закону №1817 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення містобудівної діяльності», одним із авторів якого виступив саме народний депутат України Дмитро Андрієвський.

IMG 0052

«При створенні закону №1817, ми намагались зробити дозвільні процедури прозорими, переліки необхідних документів для отримання дозволів вичерпними, так само як і підстави для їх скасування. Вважаю, що нашою спільною метою є створення зрозумілих та прозорих механізмів функціонування галузі. В разі, якщо в ході реалізації Закону виникатимуть складнощі, Комітет разом з Міністерством і ДАБІ готові оперативно реагувати для їх вирішення», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Запровадження дозвільних процедур при будівництві багатоквартирних будинків дозволить не тільки зменшити незаконні будівництва, але і створити в майбутньому систему реєстрації договорів про інвестиції в житлове будівництво виходячи з даних проектної документації, що дозволить запобігти подвійному продажу квартир, продажу квартир на поверхах не передбачених проектів. Ці зміни до законодавства зараз опрацьовуються спільно з Мінюстом, Офісом реформ Світового банку (BRDO).

IMG 0051

«Такі заходи дозволять нам з одного боку підвищити інвестиційну привабливість будівельного ринку, а з іншого - припинить подвійний продаж нерухомості. Регулювання та очищення ринку від неякісного продукту буде одним з тих факторів, які у подальшому дозволять нам управляти зростанням будівельного ринку», - додав Дмитро Андрієвський.

IMG 0049

Окрема подяку політик висловив Державній архітектурно-будівельній інспекції України, яка вчасно підотувала підзаконну нормативно-правову базу та проводить значну розя’снювальну роботу, що сьогодні надзвичайно важливо.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online