Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав випускників НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з отриманням дипломів про вищу освіту

Дмитро Андрієвський привітав випускників НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з отриманням дипломів про вищу освіту


 

ALK 4992

Народний депутат України Дмитро Андрієвський відвідав урочистості з приводу вручення випускникам Київського національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» дипломів про вищу освіту.

ALK 4782

«Вітаю випускників кращого в Україні вищого навчального закладу, моєї Alma Mater - КПІ ім. Сікорського. Магістри, яким ми вручили дипломи, закінчили кращий у КПІ - Інститут енергозбереження та енергоменеджменту. Їх навчали прекрасні викладачі. Ті самі, які колись навчали мене та моїх друзів. Знань, досвіду і того виховання, яке ми отримали в університеті, було достатньо, щоб відповідати на виклики, що стояли перед нами»,- зазначив Дмитро Андрієвський.

ALK 4799

Політик підкреслив, що завдяки народу України, роботі Президента, Уряду, народних депутатів, українці вже отримали можливість відвідати будь-яку країну Європи.

ALK 5045

«Це надає додаткових можливостей, які відкриваються перед молоддю у навчанні та професійній реалізації. Але я впевнений, що сьогоднішні випускники не забудуть про головне. Про те, що знання, які вони отримали в університеті та їх енергія, мають бути спрямовані на розбудову України», - наголосив Дмитро Андрієвський.

ALK 4704

86 магістрів, з яких 26 - відмінники, отримали дипломи про вищу освіту. Їх спеціалізація дозволить працювати у енергетичній сфері, зокрема, у паливно-енергетичному комплексі; сфері державного управління та ін. Майже половина магістрів з числа випускників, отримувала іменну стипендію Дмитра Андрієвського.

ALK 4927

«Сьогодні відбувається справжня боротьба за Незалежність України. Бути, чи не бути Україні як державі вирішується саме у ці роки. І тому, кожен з нас має прикладати максимум зусиль, щоб вибороти майбутнє для України. Вже у найближчі місяці до цієї боротьби долучаться і випускники вишів. Впевнений, що як справжні патріоти своєї країни, вони зроблять правильний вибір. А ми і надалі підтримуватимемо ініціативи талановитих студентів КПІ іменними стипендіями та грантами», - підсумував Дмитро Андрієвський.

ALK 4658

Довідково:

КПІ входить до 4% кращих університетів світу за версією міжнародних рейтингів QS і Webometrics.

Щорічно обіймає найвищі позиції у рейтингах вищих навчальних закладів України "Компас" та "ТОП-200 Україна".

Найпопулярніший у мережі Інтернет вищий навчальний заклад України останніх років за версією корпорації Google.

КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацює з технічними університетами десятків країн світу, багатьма міжнародними організаціями (UNESСOUNIDOWIPONATO, EDNES, ICSU, CODATA та ін.) та найвідомішими корпораціями й фірмами (MOTOROLASIEMENSFESTOSAMSUNGINTEL тощо), бере участь у міжнародних освітніх, наукових проектах і програмах.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online