Головна / Новини / Дмитро Андрієвський, спільно з Вячеславом Непопом та Максимом Шкуро, провели виїзну нараду на будівництві нової школи по вулиці Яблонської

Дмитро Андрієвський, спільно з Вячеславом Непопом та Максимом Шкуро, провели виїзну нараду на будівництві нової школи по вулиці Яблонської


 

ALK 2759

Народний депутат України Дмитро Андрієвський, спільно з депутатом Київради Вячеславом Непопом та головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро, провели виїзну нараду на будівництві нової середньої загальноосвітноьої школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської, де станом на сьогодні, вже виконано 90% робіт.

ALK 2056

«Це перша за роки незалежності школа, яка побудована у Солом'янському районі фактично з нуля. Чотириповерхова будівля цієї школи, побудована та обладнана за сучасними стандартами. При проектуванні було враховано, зокрема, вимоги щодо створення безбар'єрного середовища: встановлено ліфти, пандуси, спеціально облаштовані санвузли. Спортивний зал, харчоблок, медичний блок, бібліотека, затишні класні кімнати та актовий зал – вражають», - зазначив Дмитро Андрієвський.

ALK 2388

Дана школа мала бути введена в експлуатацію ще у вересні 2009 року. Але міська влада минулих часів, так і не виконала роботи. Лише після того, як Київським міським головою було обрано Віталія Кличка, було знайдено кошти на будівництво. Спільними зусиллями, протягом року, школу було побудовано.

"720 учнів уже 1 вересня сядуть за парти у новенькій школі на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Т. Яблонської. І це означає не тільки суттєве скорочення черги на запис до навчальних закладів району. Це й додаткові робочі місця для вчителів, і відремонтовані проїзди та вулиця по периметру школи", - додав Вячеслав Непоп.

ALK 2824

«У новій школі Солом'янського району створено комфортні умови для навчання та гармонійного розвитку дітей, які вже з 1-го вересня розпочнуть тут новий навчальний рік. Тож чекатимемо на урочисте відкриття!»,- наголосив Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online