Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: "Розпочинається ремонт мосту на бульварі Вацлава Гавела, який протягом року перетворюватиметься на сучасний інфраструктурний об'єкт"

Дмитро Андрієвський: "Розпочинається ремонт мосту на бульварі Вацлава Гавела, який протягом року перетворюватиметься на сучасний інфраструктурний об'єкт"


 

ALK 1869
Народний депутат України Дмитро Андрієвський, спільно з головою Солом'янської РДА Максимом Шкуро, провели прийом громадян, на який прийшло 70 мешканців Відрадного. Місцевим жителям повідомили про роботу, яка ведеться у районі.
ALK 1887
 
"Днями розпочинається ремонт мосту на бульварі Вацлава Гавела, який протягом року перетворюватиметься на сучасний інфраструктурний об'єкт, з оригінальним освітленням та з ліфтами для літніх людей. Майже завершено один з етапів ремонту проспекту Відрадного, триває капітальний ремонт Повітрофлотського. А завтра ми проводимо оперативну нараду на  будівництві нової школи на вулиці Яблонської, яка вже у вересні прийматиме школярів", - зазначив Дмитро Андрієвський.
ALK 1764
Під час прийому обговорили і гострі питання. Так, солом'янці скаржилися на незадовільну роботу ЖЕКів і на те, що після ремонту інженерних мереж, Київенерго не ліквідовує розриття. 
ALK 1507
Та попри це, солом'янці відмічають позитивні зміни у районі та висловлюють слова вдячності за виконану роботу.
"Приємно було чути від жителів Солом'янського району, що нашу роботу помітно. Ремонтуються житлові будинки, дороги. Слова вдячності лунали і за ремонт поліклініки на вулиці Комарова, яка перетворилася на сучасний медичний центр, де кожен мешканець району може отримати якісну та безкоштовну медичну допомогу. Ці досягнення стали можливими завдяки підтримці місцевих мешканців", - додав Дмитро Андрієвський.
ALK 1721
 
Дмитро Андрієвський та Максим Шкуро пообіцяли тримати на контролі усі питання, що стосуються району і надалі працювати на благо Солом'янського району. 
 
 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online