Головна / Новини / Для представників учнівського самоврядування СЗШ №74 організували екскурсію до Верховної Ради України

Для представників учнівського самоврядування СЗШ №74 організували екскурсію до Верховної Ради України


ALK 2461

За підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського, для представників учнівського самоврядування СЗШ №74 Солом’янського району Києва, організували екскурсію до Верховної Ради України.

ALK 2303

«Разом зі школярами ми поговорили про пенсійну та земельну реформи, бюджетну децентралізацію та інші важливі реформи. Вони цікавилися і наповненням місцевих бюджетів, об'єднанням територіальних громад та іншими актуальними питаннями. Впевнений - наша молодь стане дійсно активною та відповідальною частиною українського суспільства», - зазначив Дмитро Андрієвський. 

ALK 2158

Підлітки ознайомилися з історією, функціональними особливостями та принципами роботи українського Парламенту, відвідали сесійну залу.

ALK 2339

Та найбільше старшокласників цікавили особливості роботи народних обранців, тому, користуючись нагодою, вони ставили численні запитання Дмитру Андрієвському. Політик обговорив з дітьми основні напрямки реформ, що відбуваються в України та побажав ніколи не зупинятися у навчанні. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online