Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав мешканців Солом’янського району з Днем Києва

Дмитро Андрієвський привітав мешканців Солом’янського району з Днем Києва


 

ALK 0524

27 травня у Солом’янському районі відбулися масштабні святкові заходи до дня Києва у парку «Відрадному» та у мікрорайоні Жуляни. Мешканців району привітали народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова Солом’янської РДА Максим Шкуро, депутати Київради від Солом'янського району Вячеслав Непоп та Руслан Кисіль.

ALK 0462

«Київ – серце України. Його унікальна історія, що сягає століть, квітучі каштани та схили Дніпра – невід'ємна частина нашого життя. За п'ятнадцять століть з моменту свого заснування, українська столиця бачила різне. Були і поразки і перемоги, війни, революції. Але щоразу Київ відроджувався і розквітав. Розквітав завдяки головному своєму багатству – завдяки киянам», - зазначив Дмитро Андрієвський.

455W6310

Політик підкреслив, що Солом’янський район Києва є лідером серед  інших районів столиці за багатьма напрямками.

ALK 0680

«За три роки системної роботи, рідний район став одним із найкращих у Києві. Багатьма нашими здобутками можна пишатися. Солом'янський район перший, зокрема, за соціально-економічними показниками. І ми не зупиняємося на досягнутому», - зазначив Дмитро Андрієвський. 

ALK 0634

«Вперше за 15 років ми збудували новий дитячий садочок, вперше за роки незалежності завершуємо будівництво нової школи, здійснили ремонти у 97 із 120 закладах освіти, відремонтували дорослу поліклініку на Комарова, 3», - додав він.

455W6262

Тисячі людей долучилися до святкування у парку «Відрадний» та у Жулянах. На гостей свята чекала яскрава розважальна програма, виступи творчих колективів Солом’янського району, майстер-класи,  спортивні ігри та конкурси. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online