Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: «Тісна співпраця з ДАБІ дозволила значно вдосконалити містобудівне законодавство»

Дмитро Андрієвський: «Тісна співпраця з ДАБІ дозволила значно вдосконалити містобудівне законодавство»


ALK 1589

30 травня відбувся спеціалізований інформаційно-методичний семінар для фахівців новоутворених органів держархбудконтролю.

У заході взяли участь народний депутат України, Перший заступник голови Комітету ВР України з питань будівництва, містобудування та ЖКГ Дмитро Андрієвський, Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) Олексій Кудрявцев, керівники Інспекцій та працівники, які забезпечують виконання реєстраційних, дозвільних та інспекційних функцій у будівництві.

ALK 1906

«Варто зазначити, що наша тісна співпраця з ДАБІ дозволила значно вдосконалити містобудівне законодавство. Помітним є і позитивний результат, який вдається досягти завдяки стратегії децентралізації ДАБІ. Мета цієї децентралізації полягає у тому, що більше повноважень передаються на місця. Адже так набагато простіше зрозуміти що саме потрібно конкретній території. Децентралізація дала можливість регіонам України отримати надзвичайно серйозні додаткові показники до державного бюджету», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Політик пояснив, що досвід виконання бюджету 2015-2016 років свідчить про те, що приблизно від 1 до 3 мільярдів гривень додатково отримали місцеві бюджети, в рамках програми соціально-економічного розвитку територій, що свідчить про значне пожвавлення в тому числі і будівельної галузі.

ALK 1684

В ході семінару учасники обговорили важливий Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих щодо удосконалення містобудівної діяльності» N1817, який набуває чинності з 10 червня поточного року. ​Закон передбачає додаткові повноваження щодо контролю за будівництвом підрозділам архітектурно-будівельної інспекції.

ALK 1557

Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев відзначив, що очікувані позитивні результати дії Закону, зокрема, зменшення кількості незаконних забудов значною мірою залежать від кваліфікації працівників, які видають дозвільні документи на будівництво, а також від рівня відповідальності керівників Інспекцій держархбудконтролю.

«Ефективна реалізація закону – це, насамперед, професійний виклик для фахівців органів держархбудконтролю, які мають бездоганно знати законодавчу базу, а також поглиблено перевіряти всі документи, які надаються замовником», – зауважив він.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online