Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: «Місто має бути комфортним для кожного»

Дмитро Андрієвський: «Місто має бути комфортним для кожного»


 

455W5819

26 травня у  Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» за ініціативою Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України відбулася конференція  «Розвиток територій. Нагальні проблеми містобудівної документації», у якій взяли участь перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський та заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

ALK 0205

В ході Конференції Дмитро Андрієвський представив проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" №6403.

«Місто має бути комфортним для кожного. А та ситуація, яку всі ми відчуваємо щодня із заторами у місті, а також ставшими вже буденними протестами громадян проти нелегальних забудовників –  результат недосконалого законодавства у сфері містобудування, - зауважив Дмитро Андрієвський.

Він також пояснив, що відсутність розумної політики щодо розвитку територій робить міста непристосованими до нормального проживання.

ALK 0210

«Запропонований законопроект №6403 – важливий крок у забезпеченні гідних умов для життя майбутніх поколінь. Усіх, кому не байдуже майбутнє наших міст, закликаю об'єднати зусилля і долучитися до обговорення законопроекту. Ми відкриті до діалогу з громадськістю, професійними організаціями будівельників і сподіваємося на підтримку та співпрацю», - зазначив перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

Законопроект підтримав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Розвиток регіонів - це наш пріоритет №1. Представлений законопроект №6403 – є важливим для територіальних громад. Він вносить дійсно необхідні зміни в закон «Про регулювання містобудівної діяльності». Мінрегіон підтримує проект, так як він розроблений, в першу чергу, в інтересах громад і сприяє їх активному розвитку»,- зазначив він.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online