Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав бійців 4-ї бригади швидкого реагування Нацгвардії з другою річницею створення ВЧ №3018

Дмитро Андрієвський привітав бійців 4-ї бригади швидкого реагування Нацгвардії з другою річницею створення ВЧ №3018


 

ALK 9652

26 травня з нагоди другої річниці від початку формування бригади швидкого реагування на території військової частини №3018 у Гостомелі пройшли урочисті заходи за участі народного депутата України Дмитра Андрієвського, командувача НГУ генерал-лейтенанта Юрія Аллерова, громадських активістів і військовослужбовців.

ALK 9514

Дмитро Андрієвський привітав бійців 4-ї бригади швидкого реагування Нацгвардії зі святом.

«Бажаю хлопцям сили та наснаги у боротьбі за незалежність. А ми робитимемо усе можливе, щоб допомогти їм гідно здійснювати свій конституційний обов'язок і захищати Українську державу», - наголосив Дмитро Андрієвський.

455W5546

"4-а бригада швидкого реагування Нацгвардії – еліта українського війська. Бригада формувалася на зразок армійських підрозділів передових країн та проходила бойову підготовку за стандартами НАТО. Майже всі бійці - учасники бойових дій на сході України, які вже пройшли випробування вогнем. Командувач НГУ генерал-лейтенант Аллеров, з яким ми познайомилися ще у буремному 2014 році під Слов'янськом, зробив Національну Гвардію України потужною силою, здатною чинити опір ворогу та перемагати», - зазначає Дмитро Андрієвський.

455W5593

Бригада швидкого реагування – перша із впровадження сучасних елементів військових структур й управління, бойового навчання та забезпечення сучасними зразками амуніції, техніки, зброї й інших складників матеріального оснащення. У підрозділі служать одні із кращих у фізичній і професійній підготовці мотивованих військових, багато з яких брали участь в АТО. Серед особового складу – ті, хто обороняли Донецький аеропорт, пройшли бої за Дебальцеве та Іловайськ, брали участь у звільненні багатьох населених пунктів на Донбасі.

455W5246

«З березня 2014 року військове формування Національна гвардія України виступила на захист своєї країни. В той час ми були слабко забезпечені, але сильні духом. Необхідність створення бригад оперативного призначення швидкого реагування підтвердила історія. Завдяки спеціальним підрозділам Національної гвардії нам багато вдалося зробити. Ми зупинили ворога на сході країни, ми не дали захопити Харківську область. Ми стримали просування його на захід нашої країни. І в запеклій боротьбі виникла необхідність створити потужну бригаду швидкого реагування, яка би була спроможна реагувати на ці загрози в будь-якій точці нашої країни», - розповів командувач НГУ, генерал-лейтенант Юрій Аллеров.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online