Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав ветеранів Солом’янського району

Дмитро Андрієвський привітав ветеранів Солом’янського району


ALK 9649

Народний депутат України Дмитро Андрієвський взяв участь у заходах, присвячених Дню пам’яті та примирення і 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбулися у Солом’янській районній адміністрації.

ALK 9469

«8 і 9 травня ми відзначатимемо День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Згідно даних істориків під час війни загинуло від 8 до 10 мільйонів українців. Внесок України у перемогу над нацизмом і звільнення всієї Європи неоціненний. Ми низько вклоняємося нашим ветеранам, дякуємо їм за те, що звільнили світ від нацизму, що ми живемо у вільній  країні. Вшановуємо пам'ять героїв і всіх жертв тої страшної війни», - зазначив Дмитро Андрієвський.

ALK 9566

Нагадаємо, що у Солом’янському районі сьогодні проживає 1323 ветерани, 172 з них – учасники бойових дій.

455W4371

Дмитро Андрієвський зачитав особисте звернення до одного із ветеранів Солом’янській району – льотчика-винищувача, генерала-майора авіації, героя Радянського Союзу Івана Івановича Селіфонова, від імені Президента України Петра Порошенка. 

ALK 9695

«Нездоланність, стійкість, героїзм, жертовність і сила духу, виявлені Вами у складні часи, надихають на подвиг сучасних захисників нашої Вітчизни», - йшлося у зверненні Президента України. 

ALK 9528

Захід відвідали ветерани Другої світової війни, учасники АТО, мешканці району. 

ALK 9462

Ветеранів привітав голова ветеранської організації Соло’мянського району Борис Парафейніков і побажав їм здоров’я та довголіття. 

ALK 9590

Школярі та творчі колективи району підготували концертну програму на честь Дня пам’яті та примирення, у якій взяли участь танцювальний колектив «Kiev Art Time», вокалісти КДМШ №33 ім. В. Пухальського та переможниця пісенного конкурсу «Голос. Діти» Еліна Влащенко. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online