Головна / Новини / З Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

З Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!


 

1

“Вітаю всіх з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Цей день є визначним в історії і святим для кожного з нас. Мільйони українців загинули у тій страшній війні, віддали своє життя за наше майбутнє, за майбутнє всієї Європи і світу. Ми пам’ятаємо кожного з них і дякуємо кожному, хто виборював мир і свободу для нашої держави”, - зазначив народний депутат України від фракції Блок Петра Порошенка Дмитро Андрієвський. 

2

 

З нагоди свята політик завітав в гості до Йосипа Сергійовича Василенка, ветерана Другої світової війни, якому 9 травня виповнилося 90 років та привітав його з ювілеєм.

3

 

“У Йосипа Сергійовича сьогодні подвійне свято - День Перемоги і ювілей.  Він пройшов Другу світову. 15-ти річним юнаком пішов воювати у партизанський загін. Щойно йому виповнилося 17 - став до лав 139-го стрілецького полку другого Білоруського фронту. Отримав звання старшина батареї. Пережив два поранення і після лікування проходив службу в Японії. Повернувшись додому, працював будівельником у “Київспецбуді” - відбудовував Київ. Зі своєю дружиною Євгенією Захарівною вони прожили разом вже 58 років! Виховали прекрасних дітей та онуків”, - розповів Дмитро Андрієвський.

4 1

 

“Вже два роки Йосип Сергійович прикутий до ліжка, проте зберігає бадьорість духу. Він гордий тим, що воював і все життя працював на благо своєї держави, завжди займав активну громадську позицію. Сильна особистість, герой, ветеран Другої світової війни він є справжнім прикладом для українців, які зараз виборюють незалежність України”, - додав народний депутат.

4 2

 

Дмитро Андрієвський підкреслив, що для нього як народного депутата, надзвичайно приємно і важливо відчувати підтримку і довіру цієї прекрасної сім'ї. Зі свого боку політик робить все, щоб його допомога була відчутною.

“Бажаю всім ветеранам міцного здоров’я та довголіття. Миру всім нам і Перемоги”, - наголосив народний депутат.

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online