Головна / Новини / У День пам’яті та примирення Дмитро Андрієвський відвідав Національний університет оборони України ім. І. Черняхівського

У День пам’яті та примирення Дмитро Андрієвський відвідав Національний університет оборони України ім. І. Черняхівського


455W5073

У День пам’яті та примирення народний депутат України Дмитро Андрієвський, депутати Київради БПП «Солідарність» від Солом’янського району Вячеслав Непоп, Сергій Пилипенко, Руслан Кисіль та представники Cолом'янської районної в місті Києві державної адміністрації, відвідали Національний університет оборони України імені Івана Черняхівського та поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам.

455W4999

«В університеті оборони виховується еліта наших Збройних Сил - офіцери, командири. Майже всі вони учасники АТО, вже загартовані на передовій. Вони сьогодні стоять на захисті Української держави, виконуючи бойові завдання на сході України. За час проведення АТО 23 випускники університету віддали своє життя за Україну. Пам'ять про їхній подвиг, так само, як і про подвиг воїнів, які загинули під час Другої світової війни, завжди житиме у наших серцях», - зазначив Дмитро Андрієвський.

455W4937

З промовою до військових звернувся тимчасовий виконуючий обов’язки начальника Національного університету оборони України, генерал-майор Павло Щипанський, який закликав їх гідно виконувати свій військовий обов’язок, захищаючи незалежність України та її територіальну цілісність.

455W5084

У цей пам’ятний день військовослужбовці університету пройшли урочистим маршем.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online