Головна / Новини / До Дня пам’яті та примирення у Солом’янському районі відбулись урочисті заходи

До Дня пам’яті та примирення у Солом’янському районі відбулись урочисті заходи


 

 

ALK 0429

Народний депутат України Дмитро Андрієвський взяв участь в урочистих заходах, які відбулися 8 травня у парку ім. М. Островського з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

455W4858

 

«72 роки пройшло, але цей день залишається святим для кожного з нас. Мільйони українців загинули у тій страшній війні, віддали своє життя за наше майбутнє, за майбутнє всієї Європи і світу. Ми пам’ятаємо кожного з них», - наголосив Дмитро Андрієвський. 

ALK 0548

 

Політик також зазначив, що подвиг ветеранів нині є зразком і надихає сучасних українських воїнів, які вже третій рік боронять нашу державу, відстоюють справжню незалежність України. Дмитро Андрієвський побажав ветеранам міцного здоров’я, уваги та поваги суспільства.

ALK 0615

 

На знак пам’яті та пошани урочистим маршем пройшли військові розрахунки Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського та Національної академії внутрішніх справ, військовослужбовців Головного центру зв’язку, автоматизації та захисту інформації, курсантів інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

455W4579

 

В урочистих заходах взяли участь депутати Київради БПП «Солідарність» від Солом’янського району – Вячеслав Непоп, Сергій Пилипенко та Руслан Кисіль. Вшанувати ветеранів прийшли сотні мешканців Солом’янського району. 

455W4906

 

З промовою до учасників заходу звернувся і голова ветеранської організації Солом’янського району Борис Парафейніков.

«Мені приємно подякувати керівництву нашого району, депутатському корпусу, які не зважаючи на складні часи змогли продовжити традицію вшанування ветеранів у День пам'яті і примирення. 72 роки минуло з того часу, коли ветерани, яких ми бачимо сьогодні, принесли нам Перемогу», - зазначив він. 

ALK 0861

 

По завершенню офіційної частини заходів, для мешканців району було організовано концерт, майстер класи з виготовлення ляльок-мотанок та орігамі, аква-грим, шахові турніри. Діти виготовляли із паперу голубів та долоньки Миру. 

 

 

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online