Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України

Дмитро Андрієвський взяв участь у засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України


 

2 2

27 квітня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України (КБУ). У засіданні взяв участь перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

2 1

«Стриманий оптимізм викликає звітність за минулий рік. На тлі загального зростання будівельна галузь показала достатньо серйозні результати. Ми багато зробили для розвитку будівельної галузі країни. Ухвалили ряд важливих законопроектів, у тому числі й тих, що дозволять Україні активно залучати додаткові інвестиції», - зазначив Дмитро Андрієвський. Політик також звернув особливу увагу на важливість співпраці з профільним Комітетом Верховної Ради у розробці ефективного законодавства. 

«Наш Комітет веде чітку прозору партнерську роботу. Якщо виникають якісь зауваження, запитання до законопроектів направляйте їх до Комітету. Представників Конфедерації будівельників України завжди запрошуємо взяти активну участь у роботі над законодавством», - додав він.

3

Нагадаємо, що Конфедерація будівельників України – найбільше галузеве об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські цінності й стандарти та створює привабливе бізнес-середовище. З метою подальшого інтегрування у європейський та світовий простір пріоритетним завданням КБУ є удосконалення нормативно-правової бази, реалізація програм будівництва доступного житла, покращення інвестиційного клімату, встановлення прозорих норм розвитку будівельного комплексу. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online