Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України

Дмитро Андрієвський взяв участь у засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України


2 2

27 квітня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України (КБУ). У засіданні взяв участь перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

2 1

«Стриманий оптимізм викликає звітність за минулий рік. Ми багато зробили для розвитку будівельної галузі країни. Ухвалили ряд важливих законопроектів, у тому числі й тих, що дозволять Україні активно залучати додаткові інвестиції», - зазначив Дмитро Андрієвський. Політик також звернув особливу увагу на важливості співпраці з профільним Комітетом Верховної Ради у розробці ефективного законодавства. На тлі загального зростання будівельна галузь показала достатньо серйозні результати.

«Наш Комітет веде чітку прозору партнерську роботу. Якщо виникають якісь зауваження, запитання до законопроектів направляйте їх до Комітету. Представників Конфедерації будівельників України завжди запрошуємо взяти активну участь у роботі над законодавством», - додав він.

3

Нагадаємо, що Конфедерація будівельників України – найбільше галузеве об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські цінності й стандарти та створює привабливе бізнес-середовище. З метою подальшого інтегрування у європейський та світовий простір пріоритетним завданням КБУ є удосконалення нормативно-правової бази, реалізація програм будівництва доступного житла, покращення інвестиційного клімату, встановлення прозорих норм розвитку будівельного комплексу. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online