Головна / Новини / Дмитро Андрієвський підтримав студентів Національного авіаційного університету

Дмитро Андрієвський підтримав студентів Національного авіаційного університету


 

1

Студенти Інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету звернулися до народного депутата України Дмитра Андрієвського із проханням надати допомогу, необхідну їм для участі у фіналі фестивалю «Студвесна». 

2

 

«До моєї громадської приймальні завітали талановиті та ініціативні студенти Національного авіаційного університету. Одна з команд-учасників щорічного фестивалю "Студвесна", який вже 39 рік відбувається в їхній Alma Mater», - зазначив Дмитро Андрієвський.

4

 

«Із задоволенням відгукнувся на звернення студентів та надав необхідну допомогу команді для участі у фіналі фестивалю. В теплій, невимушеній атмосфері приємно поспілкувалися, обговорили питання сьогодення університету», - додав народний депутат. 

3

 

Фестиваль «Студвесна» - одна з найяскравіших і улюблених традицій НАУ. Він відбувається щорічно, починаючи із 1978 року. Саме цей фестиваль відкрив шлях у майбутнє вже відомим зіркам української естради. Студенти бережуть і поважають традиції свого університету. Кожного року першого квітня в НАУ розпочинається конкурс молодих і талановитих студентів, де всі інститути мають змогу довести свою першість і творчу унікальність.

7

 

Цьогорічний фестиваль проходить під гаслом «Студвесна» Great Again!».

28 квітня 2017 року в Центрі культури та мистецтв НАУ відбудеться  гала-концерт фестивалю.

Нагадаємо, в травні 2016 року Дмитро Андрієвський вручив спеціальну премією «За інноваційність» фіналістам Першого всеукраїнського конкурсу науково-інженерних проектів «Безпілотна авіація» в НАУ. Її отримав проект «Програмне забезпечення реєстрації та обробки видової інформації з безпілотного літального апарату», розробниками якого виступили фахівці Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова. А в грудні 2016 року грант від Фонду Дмитра Андрієвського отримали учасники першого хакатону  «Відкриті данні і локальні медіа» на розробку проекту «Радіо НАУ».

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online