Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у засіданні Президії Будівельної палати України

Дмитро Андрієвський взяв участь у засіданні Президії Будівельної палати України


 

ALK 7657

25 квітня відбулося засідання Президії Будівельної палати України, у якому взяв участь перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

ALK 7459

В ході засідання Президії підвели підсумки роботи будівельного комплексу України у 2016 році та обговорили завдання Будівельної палати щодо його подальшого розвитку у 2017 році.

«Проблемних питань багато, і головне наше завдання як депутатів, які працюють в профільному комітеті, готувати якісне законодавче забезпечення. Тільки за останні місяці було прийнято декілька законів, покликаних внормувати ту ситуацію, яка за декілька років склалася у будівництві. На зустрічах з будівельниками ми отримуємо важливі пропозиції, які враховуємо в законодавчому врегулюванні», - зазначив Дмитро Андрієвський.

ALK 7451

Народний депутат розповів про ряд важливих законів, що мають позитивно вплинути на розвиток галузі, зокрема, прийнятий закон 1817 щодо удосконалення містобудівної діяльності, який вступає в силу вже з 10 червня.

ALK 7576

 «Цей закон має навести лад в дозвільній документації в будівництві. Замість категорій складності вводяться класи наслідків, спрощуються процедури для об’єктів до 1200 м. кв, для інших об’єктів вводяться дозвільні процедури. Чітко визначено склад та зміст містобудівних умов, порядок видачі та підстави скасування», - додав Дмитро Андрієвський.

Ухвалено закон 5587 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності. Замінено вимогу отримувати умови в ДСНС на положення щодо безумовного дотримання вимог відповідних ДБНів.

Зареєстровано також закон 6403 Про внесення змін до Закону України про регулювання містобудівної діяльності (щодо планувальної документації).

Дмитро Андрієвський запросив всіх учасників засідання до активної роботи і співпраці в Комітеті та подякував за співпрацю в розробці ефективного законодавства.

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online