Головна / Новини / Для учнів СЗШ №67 організували екскурсію до Верховної Ради України

Для учнів СЗШ №67 організували екскурсію до Верховної Ради України


ALK 7974

За підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського, для старшокласників середньої загальноосвітньої школи №67 Солом'янського району Києва, було організовано екскурсію до Верховної Ради України. Тридцять чотири учні у супроводі педагогів відвідали будівлю парламенту та прослухали екскурсію щодо його історії та особливостей роботи.

ALK 8127

 

«Талановита і освічена молодь – майбутнє України. Тому необхідно підтримувати її та всебічно допомагати. Важливо, щоб школярі отримували й інформацію стосовно роботи єдиного законодавчого органу держави, розуміли, як працює парламент. Хотілося б, що кожен з них виріс свідомим та відповідальним громадянином України», - зазначив Дмитро Андрієвський.

ALK 8228

 

Політик розповів учням про особливості роботи депутатів – законотворчість, роботу з виборцями, відповів на їхні численні запитання. 

ALK 7985

 

«Говорили про те, що треба робити, щоб наша країна розвивалася, якою має бути стратегія її розвитку. Приємно було бачити зацікавлені обличчя, небайдужу молодь, яка вже завтра будуватиме нашу країну», - додав Дмитро Андрієвський.

ALK 8334

 

Школярі пройшлися кулуарами Верховної Ради, оглянули сесійну залу та зробили колективне фото біля картини «Державотворення», на якій відображено момент прийняття Акту проголошення незалежності України.  Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online