Головна / Новини / Зі світлим святом Великодня!

Зі світлим святом Великодня!


 

ALK 6575

14 квітня, напередодні Великодня, народний депутат України Дмитро Андрієвський та голова Солом’янського району столиці відвідали спеціальну загальноосвітню школу «Надія», у якій навчаються діти з особливими потребами. 

ALK 6863

 

«Напередодні Великодня, маємо добру традицію вітати мешканців Солом’янського району і дарувати смачні паски. Сьогодні приємно було бачити радість дітей, адже у них було справжнє свято», - зазначає Дмитро Андрієвський.

ALK 6978

 

Директор школи Наталія Бондаренко подякувала народному депутату за допомогу навчальному закладу. «Ми вдячні Дмитру Йосиповичу за те, що він завжди проявляє майже батьківську турботу про наших дітей і ніколи не стоїть осторонь наших проблем, завжди допомагаючи у їх вирішенні», - додала вона. 

ALK 6770

 

Вихованці спеціальної школи «Надія» підготували святковий концерт та продемонстрували свої таланти. Кожен учень до свята отримав солодкий подарунок – смачну паску. 

ALK 7035

 

«Великдень - одне з найбільших християнських свят, коли ми даруємо тепло, любов і турботу найдорожчим людям, нашим дітям, батькам, всім хто потребує особливої уваги. Щороку, разом з моїми колегами депутатами Київради від Солом’янського району ми вітаємо дітей, ветеранів, пенсіонерів, відгукуємося на прохання Центру соціального захисту населення, ветеранських та громадських організацій. Щиро вітаю всіх з наступаючим світлим святом Великодня!», - наголосив Дмитро Андрієвський. 

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online