Головна / Новини / Парламент ухвалив Закон щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності

Парламент ухвалив Закон щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності


 

 

ALK 6105

13 квітня Верховна Рада України прийняла Закон № 5587 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності». За даний законопроект проголосувало 276 народних депутати.

ALK 6175

"Ідеологія цього законопроекту полягає  в тому, щоб скасувати зайві дозволи, розпорядження, погодження у будівництві, які вже враховані в державних будівельних нормах та правилах, при отриманні дозволу на будівництво. Закон ухвалено з правкою, яка передбачає можливість будівництва тільки у разі дотримання державних будівельних норм та стандартів щодо техногенної безпеки", - зазначає Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

ALK 6412

«Прийняття цього Закону дозволить Україні піднятися на декілька позицій у рейтингу «Doing business», а це додаткові інвестиції в країну», - додав політик.

Прийняття законопроекту сприятиме дерегуляції господарської діяльності у будівництві та спрощенню процедур щодо інженерного забезпечення об’єктів будівництва для фізичних осіб.

ALK 6379

«По-перше законопроект дійсно поліпшує ведення бізнесу. По-друге він дає можливість для України піднятись по будівельній галузі у «Doing business» на 38 пунктів. І по трете, цей закон дає можливість не ходити десятки разів до чиновників для того, щоб отримати ту інформацію, яка і так отримується кожним забудовником. Прийняття цього закону є великим кроком по залученню іноземних інвестицій», - прокоментував законопроект Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online