Головна / Новини / 68 мешканців Солом’янського району відвідали депутатський прийом Дмитра Андрієвського

68 мешканців Солом’янського району відвідали депутатський прийом Дмитра Андрієвського


 

ALK 2311

 10 березня у громадській приймальні народного депутата України Дмитра Андрієвського відбувся черговий прийом громадян, який відвідали 68 мешканців Солом’янського району. У прийомі взяв участь голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Шкуро.

ALK 1931

«Три роки тому, програма соціально-економічного розвитку Солом’янського району складала усього декілька об’єктів, а фінансування було менш ніж десять мільйонів гривень. Сьогодні ж це – десятки об’єктів. Школи, дитячі садочки, облаштування територій, реконструкція доріг Солом’янського району. Загалом фінансування з міського та районного бюджетів сягає майже півмільярда гривень», - зазначив Дмитро Андрієвський.

ALK 2243

Відповідаючи на запитання мешканців, народний депутат запевнив, що роботи з благоустрою району продовжуватимуться, зокрема у травні поточного року має розпочатися реконструкція мосту на бульварі Вацлава Гавела (колишній Івана Лепсе).

«Там буде зроблено сучасну реконструкцію, а фактично, буде побудовано нову споруду – з ліфтами та підйомниками. Також буде повністю реконструйовано проспект Повітрофлотський. Крім того, нами ведеться робота по включенню обє’єктів у програму по асфальтуванню прибудинкових територій», - уточнив народний депутат.

ALK 1905

У свою чергу, голова Солом’янського району Максим Шкуро, відзвітував про проведену роботу.  «Стосовно ремонту житлового фонду у районі – як ми і обіцяли, зроблені ремонти «хрущівок», замінено вікна. Такої кількості відремонтованих будинків не було ніколи у попередні роки. У 2016 році нам вдалося відремонтувати 425 будинків, у порівнянні, з 2012 роком, коли було відремонтовано 10 будинків. І ми робимо не косметичні ремонти, а зосереджуємося на більш важливих питаннях. Тому замінюємо вікна на металопластикові, щоб забезпечити енергозбереження; ремонтуємо дахи та ремонтуємо комунікації у підвалах», - зазначив голова Солом’янського району.

ALK 1871

Дмитро Андрієвський поінформував мешканців Солом’янського району про те, що рішення НКРЕП щодо встановлення абонентської плати за постачання природного газу скасоване.

«Ми робимо усе можливе, щоб тарифи на житлово-комунальні послуги не підвищувалися ні на копійку», -  зауважив політик. Також народний депутат повідомив, що з жовтня має відбутись підвищення пенсій.

«Гроші для того, щоб це зробити є. Збільшення буде всім, але кожній категорії пенсіонерів – різне. Зараз ми чекаємо пропозиції від Уряду із конкретними цифрами», - підсумував Дмитро Андрієвський. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online