Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: «Закон про житлово-комунальні послуги дає додаткові соціальні гарантії і захист для населення»

Дмитро Андрієвський: «Закон про житлово-комунальні послуги дає додаткові соціальні гарантії і захист для населення»


ALK 1626

10 квітня відбулося засідання Погоджувальної ради, в ході якого народні депутати України обговорили порядок денний парламентського тижня.

«У четвер Верховна Рада розглядатиме надзвичайно важливий пакет законів про енергоефективність та житлово-комунальне господарство. Більшість виступаючих сьогодні на Погоджувальній раді відмічали позитив у рішенні Нацкомісії щодо скасування абонплати за постачання газу. Але більшість питань ми можемо врегулювати на законодавчому рівні не доводячи до соціального напруження», - зауважив Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства  Дмитро Андрієвський.

ALK 1489

Політик закликав колег зосередитись і обов’язково прийняти важливий закони.

«13 квітня в парламенті розглядатиметься закон про житлово-комунальні послуги, який дає додаткові соціальні гарантії і захист для населення, в тому числі й у разі прийняття закону про енергоринок», - додав Дмитро Андрієвський.

ALK 1363

Народний депутат підтримав позицію Уряду по закону №5587. «Впевнений, що голосування і підтримка цього законопроекту буде гідною відповіддю Верховної Ради України і на рішення Європейського Союзу щодо макрофінансової допомоги і на рішення МВФ щодо чергового траншу. Також це буде потужний сигнал інвесторам, які працюють у будівельній галузі», - зазначив Дмитро Андрієвський.

ALK 1708

 На завершення свого  виступу, народний депутат також звернув увагу на важливий обов’язок депутатів – роботу з виборцями, якій парламентарі мають присвятити наступні декілька тижнів.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online