Головна / Новини / У Солом’янському районі відбулися масштабні толоки

У Солом’янському районі відбулися масштабні толоки


455W3913

08 квітня у Солом’янському районі столиці, за підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського, Солом’янської РДА відбулися толоки у парках «Орлятко» та «Відрадному». В толоках взяли участь і депутати Київради В’ячеслав Непоп, Максим Конобас, Микола Негрич, голова Солом’янського району Максим Шкуро.

455W3424

“Спочатку прибирали один з наших найулюбленіших парків “Орлятко”. І дрібний весняний дощ не завадив роботі й не зіпсував гарний настрій. Прибрали опале листя, висадили багато дерев. В парку з’явилася красива алея шаровидних в’язів. Всього за два роки парк оновився так, що його й не впізнати. Ми зробили капітальну реконструкцію озера, облаштували доріжки, лавки, світло, встановили прекрасний дитячий майданчик. Крім того, вже третій рік поспіль у програмі соціально-економічного розвитку столиці передбачено кошти на реконструкцію парку. Роботи багато. Не зупиняємося і працюємо разом усією депутатською командою, щоб наш рідний Солом’янський район ставав з кожним роком красивішим і комфортнішим”,- зазначив Дмитро Андрієвський.

455W3484

Сотні мешканців Солом’янського району взяли участь у толоках, щоб разом підготувати парки до Великодніх свят. Прибрали паркові території, доріжки, висадили молоді дерева  та кущі, облаштували квітники.

ALK 0992

У парку «Відрадний» відбулась справжня культурна подія. За участю Надзвичайного і Повноважного Посла Грузії в Україні Міхаїла Уклеби, висадили дерева на Алеї українсько-грузинської дружби.

455W4005

“Вже другий рік поспіль, в парку «Відрадному», разом із депутатом Верховної Ради України Дмитром Андрієвським та головою Солом’янського району Максимом Шкуро, мешканцями району ми, два дружніх народи - український та грузинський, разом саджаємо дерева на честь нашою дружби. Все це ми робимо на знак вільного майбутнього наступних поколінь”, - наголосив Міхеїл Уклеба.

23 дерева було висаджено цього року на алеї українсько-російської дружби.

ALK 0956

“Це алея на знак пам’яті про трагічні події, які відбулися в Грузії 9 квітня 1989 року. Коли на головній площі Тбілісі, перед парламентом, під час антирадянського протесту загинула 21 людина, тисячі були поранені й отруєні газом. Так почалася боротьба за незалежність Грузії, яка прискорила її вихід з СРСР. 9 квітня в Грузії проголошено Днем національної єдності. Багато спільного у наших держав. Сьогодні 20% території Грузії окуповано. Обидва наших народи змушені боротися і відстоювати свою незалежність. На гербі Грузії написано “Сила в єдності!”. На знак дружби і єдності наших держав, щасливого, вільного майбутнього наших народів ми сьогодні висадили алею в парку”, - підсумував Дмитро Андрієвський.

455W4225

Грузинські та українські творчі колективів подарували учасникам толоки прекрасний концерт. Для дітей було організовано різноманітні майстер-класи. Гостей пригощали польовою кухнею та гарячим чаєм з пиріжками. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online