Головна / Новини / «Мешканці гуртожитків отримали законодавче забезпечення реалізації житлових прав», - Дмитро Андрієвський

«Мешканці гуртожитків отримали законодавче забезпечення реалізації житлових прав», - Дмитро Андрієвський


ALK 9688

05 квітня Верховною Радою України було ухвалено доопрацьований закон №1076, щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків, з урахуванням уточненої редакції окремих його положень. За прийняття цього закону проголосувало 256 народних депутатів.

ALK 9814

«Сьогодні в Україні понад півмільйона громадян мешкає в гуртожитках. Нарешті, вони зможуть вирішити давно наболілі житлові питання. До мене часто зверталися мої виборці, мешканці гуртожитків Солом’янського району, з проханням захистити їх від виселення та необґрунтованих вимог власників укладати договори оренди, встановлення надмірної плати. Щоб вирішити ці питання, ми разом з колегами по Комітету зареєстрували необхідний законопроект. Він пройшов непростий шлях плідної роботи і обговорення у залі парламенту», - зазначив Перший заступник голови Комітету з питаньб будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

ALK 9798

«Нарешті, мешканці гуртожитків отримали дієві законодавчі механізми для реалізації своїх житлових прав», - наголосив народний депутат.

Закон №1076 сприятиме реалізації житлових прав громадян, які не мають власного житла і на законних підставах фактично проживають у гуртожитках та зареєстровані в них більше п’яти років, шляхом безоплатної приватизації жилих і нежилих приміщень у гуртожитках,  де вони проживають. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online