Головна / Новини / Парламент ухвалив важливий Закон «Про енергетичну ефективність будівель»

Парламент ухвалив важливий Закон «Про енергетичну ефективність будівель»


 

ALK 8962

4 квітня 2017 року Верховна Рада України в першому читанні ухвалила закон № 4941-д «Про енергетичну ефективність будівель». Проект закону було внесено на розгляд парламенту першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитром Андрієвським разом з колегами по Комітету. За прийняття законопроекту проголосувало 244 депутати.

«Закон про енергетичну ефективність будівель є надзвичайно важливим для сучасних українських реалій. Його прийняття дозволить впроваджувати в Україні європейські стандарти енергоефективних технологій, які використовуються у багатьох розвинених країнах світу, таких як Німеччина, Франція, Норвегія, Швеція та інших», - зазначив автор законопроекту Дмитро Андрієвський.

17779017 1314050201994091 2080488437 o

Метою законопроекту є визначення правових, економічних та організаційних засад діяльності у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель, створення умов для раціонального споживання в них енергетичних ресурсів.

«Затвердивши на законодавчому рівні необхідність використання енергоефективних технологій, ми створимо умови для зменшення споживання енергетичних ресурсів у будівлях, що по-перше зменшить нашу енергетичну залежність, а по-друге – дозволить мешканцям багатоквартирних будинків зменшити витрати на оплату. Крім того це дозволить залучати іноземні інвестиції на впровадження енергоефективних заходів», - додав Дмитро Андрієвський.

ALK 9190

Реалізація законопроекту № 4941-д  сприятиме створенню умов для підвищення енергетичної ефективності існуючих будівель, економного використання енергетичних ресурсів в будівлях, покращанню рівня життя населення внаслідок скорочення витрат на оплату енергетичних ресурсів, раціонального використання коштів Державного та місцевих бюджетів, які направляються на компенсацію витрат, пов'язаних з використанням енергетичних ресурсів, а також підвищить енергетичну незалежність і енергетичну безпеку України.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online