Головна / Новини / У Солом'янському ландшафтному парку відбулася загальноміська толока

У Солом'янському ландшафтному парку відбулася загальноміська толока


455W2369

25 березня у Солом'янському ландшафтному парку відбулася загальноміська толока за участі народного депутата України Дмитра Андрієвського, депутатів Київради від Солом'янського району Максима Конобаса, В'ячеслава Непопа, Миколи Негрича, Андрія Андрєєва. 

455W2611

Організатором толоки виступила Київська міська організація партії БПП «Солідарність», до якої долучилися декілька сотень мешканців Солом'янського району. Всі разом прибрали паркову територію - торішнє опале листя, гілки, висадили понад чотири десятки кущів та двадцять дерев.

455W2643

«Цей парк дійсно потребує значної уваги і коштів для реконструкції та благоустрою. Будемо працювати над тим, щоб і він став окрасою району та комфортним місцем для відпочинку мешканців, думка яких, при проведенні такої реконструкції, має бути визначальною»,- зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

ALK 5428

У свою чергу, перший заступник голови територіальної організації партії, керівник секретаріату в м. Києві Павло Тарасюк подякував однопартійцям за організацію і народному депутату за особисту участь.  «Дякую народному депутату України Дмитру Андрієвському - за особисту участь і приклад; нашим партійцям з усіх районів - за відчуття команди; киянам, які приєднались - за небайдужість. Такою роботою справді ми можемо пишатись!», - зазначив на своїй сторінці у Фейсбук Павло Тарасюк.

455W2805

По завершенню толоки, всіх учасників, які поприбирали паркову територію, пригощали кашею з польової кухні, гарячим чаєм та пиріжками. 

455W2512

Робота з прибирання та благоустрою парків та скверів Солом'янського району триває. Наступна толока відбудеться 8 квітня у парках «Орлятко» та «Відрадному».Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online