Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті 32-го Міжнародного форуму «InterBuildExpo»

Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті 32-го Міжнародного форуму «InterBuildExpo»


 

ALK 6544

29 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулося відкриття 32-го   Міжнародного форуму «InterBuildExpo», організатором якого виступив «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Будівельної палати України та Спілки архітекторів України.

ALK 6741

Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський  взяв участь і урочистому відкритті найбільшого в Україні будівельного форуму.

ALK 6860

«Вже 23 роки «InterBuildExpo» це майданчик, де можна показати досягнення вітчизняного будівельного комплексу, обмінятися досвідом з європейськими партнерами. Тут відбуваються зустрічі і ведеться плідний діалог між громадськістю, професійними організаціями, владою. Такі події відбуваються для того, щоб будівельний комплекс України розвивався», -  зазначив під час відкриття Дмитро Андрієвський.

ALK 7088

В рамках Міжнародного форуму відбувся круглий стіл на тему «Поліпшення інвестиційного клімату – основа розвитку будівельного комплексу та економіки України в цілому», де експерти галузі обговорювали актуальні питання розвитку будівельної галузі та залучення інвестицій.

ALK 7074

«Саме спираючись на думку колег ми й будуємо свою роботу по зміні законодавства.  Один з переконливих прикладів: рік тому, на цьому ж форумі ми говорили про необхідність зменшення фіскального тиску на будівельний бізнес. Зменшення пайової участі тоді була ще ідея, а зараз разом з Міністерством ми відпрацювали Закон, який вже знаходиться в парламенті. На жаль, не всі депутати його підтримують. Але, я впевнений, переважна більшість депутатів розуміють, що зменшення фіскального тиску на будівельний комплекс – це й залучення інвестицій, збільшення вартості землі, наповнення податками місцевих бюджетів. Переконаний, що цей Закон буде проголосований», - наголосив Дмитро Андрієвський.

ALK 6983

Політик зазначив, що на часі врегулювання таких важливих питань як реконструкція кварталів застарілої забудови, розвиток орендованого житла інші питання.

 «В підготовці цих законів ми розраховуємо на участь громадських організацій, профільних організацій, Будівельної палати, Конфедерації Будівельників України. Всі ми відчуваємо, наскільки влада сьогодні відкрита. На засіданнях нашого Комітету завжди присутні представники громадськості. І фактично вся законотворча діяльність проводиться відкрито», - додав народний депутат.

У відкритті форуму та засіданні круглого столу взяв участь заступник міністра регіонального розвитку та будівництва Лев Парцхаладзе, який підкреслив, що 2016 рік був дуже складним і 2017 рік також простим не буде, але є позитивні тенденції.

«Будівництво - потужний інвестиційний мультиплікатор: одна гривня вкладень в нашій галузі приносить 5 гривень в бюджет, а одне робоче місце - 20 створює місць в суміжних галузях. Це локомотив, який рухає країну вперед», - переконаний Лев Парцхаладзе.

ALK 6452

Як  зазначають організатори виставки, «InterBuildExpo»-2017 - це матеріали і технології для будівництва та ремонту, фасади, покрівля, кераміка і сантехніка, віконні системи, двері і фурнітура, будівельна техніка, озеленення і ландшафтний дизайн, інтер'єр, декор, світло, інструменти та електрообладнання. У цьому році на 30 000 квадратних метрів виставка представить понад 500 учасників з 10 країн - України, Італії, Австрії, Польщі, Словенії, Оману, Білорусі, Фінляндії, Китаю та Туреччини. Щороку виставку відвідує понад 20 000 відвідувачів.

ALK 7135

Експонентам та відвідувачам «InterBuildExpo» запропоновано широкий вибір тематичних заходів:

- Круглий стіл «Робітничі кадри для будівництва: проблеми та

перспективи. Ярмарка вакансій»;

- Конференція «Аналіз ринку нерухомості: ненасичені сегменти,

перспективи для виробників металоконструкцій;

- Архітектурно-ландшафтний форум «Екомісто. Еколандшафт». 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online