Головна / Новини / В Солом’янському районі відзначили День українського добровольця

В Солом’янському районі відзначили День українського добровольця


 

ALK 7435

18 березня, у парку імені Островського, Солом’янського району столиці, відбулися урочистості, присвячені Дню українського добровольця, який офіційно відзначається 14 березня.

Захід відбувся за ініціативи Спілки ветеранів АТО Солом’янського району та за підтримки народного депутата України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитра Андрієвського, депутатів Київради Максима Шкуро, Вячеслава Непопа та Солом’янської районної державної адміністрації.

ALK 1065 1

«Цей день є символічним для нашої держави. Три роки тому, відбулася анексія Криму, країна потерпала від сепаратистських мітингів у Донецьку, Луганську, Одесі та Харкові. Слідом за якими розпочалася збройна агресія Росії проти України. На той час наші Збройні Сили були фактично знищені, правоохоронні органи були деморалізовані. І тоді, добровольці єдині, хто взяв на себе відповідальність і зі зброєю в руках став на захист рідної землі. Саме добровольці, об’єднавшись сформували батальйони, розпочався активний волонтерський рух. Саме завдяки цим героям ми маємо зараз Українську державу. Минуло три роки. І сьогодні Україна має сучасну армію, потужне військо, яке здатне дати по рукам будь-якому агресору. Ми завжди маємо пам’ятати тих, хто першим став на захист Батьківщини! Ми пам’ятаємо кожного з них, хто пройшов ці випробування, тих, хто і зараз зі зброєю в руках на фронті, тих, хто тут, в тилу, захищає Україну, - зазначив Дмитро Андрієвський.

ALK 1378

«Дві тисячі хлопців і дівчат із нашого Солом'янського району захищали Україну в зоні АТО. Більшість опинилася на сході як добровольці. 14 березня був «їхній день» - День українського добровольця. Але не тільки їхній, але й усіх нас, хто живе під мирним небом і не змушений залишати свій дім», -наголосив у своїй промові голова Спілки ветеранів АТО Солом’янського району Ігор Скопненко.

Головою ради ветеранів Солом’янського району Борис Парафейніков у свою чергу підкреслив, що у всі часи, коли існувала загроза для держави, люди, як один, ставали на захист Вітчизни.

ALK 1555

З нагоди свята в парку було організовано концерт за участю оркестру та творчих колективів Національної академії внутрішніх справ та Центру дитячої та юнацької творчості  Солом’янського району.

ALK 0879 1

Для школярів було організовано військово-патріотичну гру «Я - доброволець», у вигляді квесту по станціях тактичної медицини, хімічного захисту, зброї, пожежно-рятувальної служби, маскувальної, мотузкової та мінно-вибухової локацій. За результатами квесту учасники отримали призи і подарунки. На гостей заходу також чекали численні майстер-класи та смачна польова кухня від 101-ї бригади.

ALK 1085

Вперше це свято відзначалося на державному рівні і сотні мешканців Солом’янського району зібралися разом, щоб вшанувати українських добровольців. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online