Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав комунальників Солом’янського району з професійним святом

Дмитро Андрієвський привітав комунальників Солом’янського району з професійним святом


 

ALK 0433

17 березня у Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Привітали комунальників та вручили відзнаки і подарунки народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова  Солом’янського району Максим Шкуро, депутати Київради В’ячеслав Непоп і Руслан Кисіль. 

ALK 0172

«Від працівників житлово-комунального господарства залежить те, на скільки комфортним і затишним буде рідний Солом’янський район. Наша команда депутатів робить усе, щоб наповнити відповідним бюджетним фінансуванням даний напрямок. Але без працівників комунальної сфери та без їхньої щоденної, самовідданої роботи, все це залишилось би лише рядками у бюджеті. У нашому місті, зокрема у Солом’янському районі відбуваються суттєві позитивні зміни, завдяки спільній роботі районної та міської влади. Але попереду ще дуже багато роботи – асфальтування прибудинкових територій, благоустрій наших парків та скверів, ремонти житлового фонду. Все це – наша програма на наступні роки. І реалізувати її ми зможемо тільки спільними зусиллями», - наголосив  народний депутат Дмитро Андрієвський. 

Голова Солом’янського району Максим Шкуро зазначив, що можна не соромитися перед мешканцями Солом’янського району за роботу комунальних служб. 

ALK 0518

«Нам є про що звітувати. Так, наприклад, у 2016 році Програмою соціально-економічного розвитку міста на район виділено 136 мільйони 800 тисяч гривень, у порівнянні із 2012 роком, коли на розвиток району було виділено лише 2 мільйони 800 тисяч. У 2016 році, вашими руками, у  районі було зроблено чотириста об’єктів, у той час коли у 2013 році їх було з десяток», - зазначив голова району.

ALK 0142

Творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості подарували працівникам комунальної сфери святковий концерт, в якому взяли участь і запрошені артисти - переможниця третього сезону вокального шоу «Голос. Діти» - Еліна Іващенко і Тоня Матвієнко.

Нагадаємо, що в комунальних підприємствах району: «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва», «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд», КП  по утриманню зелених насаджень працюють близько двох тисяч осіб. 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online