Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав військовослужбовців 101-ї бригади із 25-ти річчям від дня створення підрозділу

Дмитро Андрієвський привітав військовослужбовців 101-ї бригади із 25-ти річчям від дня створення підрозділу


 

455W0970

15 березня 101-ша окрема бригада охорони Генерального штабу Збройних сил України відзначила 25 років від дня заснування.

Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради БПП «Солідарність» Вячеславом Непопом та Сергієм Пилипенком привітали військовослужбовців, вручили пам’ятні відзнаки та подарунки.

455W0715"За 25 років історії бригади тисячі українців отримали тут дійсно високий рівень військової підготовки і стали справжніми офіцерами. Від самого початку проведення АТО й до сьогодні, зведений підрозділ 101-ї бригади виконує бойові завдання на східному кордоні нашої держави. Звільнення українських міст і сіл, героїчна оборона Дебальцевського плацдарму завжди нагадуватимуть українцям про подвиги військовослужбовців 101-ї бригади. Слава тим, хто пройшов ці випробування і вічна пам'ять тим, хто віддав життя за рідну землю", - зазначив у привітанні Дмитро Андрієвський.

455W1021

Політик додав, що головна людина сьогодні в державі, на яку дивляться і сподіваються українці – це український воїн. Саме тому потрібно робити все, щоб підтримати наше військо.

Урочисті заходи відбулися за участі заступника начальника Генерального Штабу генерал-лейтенанта Ігоря Колесника і Предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату Філарета.

455W1072

Від Генерального штабу ЗСУ бригада з нагоди ювілею отримала автомобіль КрАЗ вітчизняного виробництва та інші подарунки. «Бригада була створена майже одночасно із набуттям Україною Незалежності. Тепер вона має і бойовий досвід, зокрема, охорони пунктів управління антитерористичною операцією. Ви гідно виконуєте свій обов’язок, часто віддаючи свої життя, захищаючи Батьківщину», - наголосив у своїй промові Ігор Колесник.  

ALK 8046

Гості та військовослужбовці вшанували пам'ять загиблих бійців 101-ї бригади і поклали квіти на Алею Слави 101-ї бригади. З 2014 року по сьогодні, зведений підрозділ 101 бригади бере участь в Антитерористичній операції на сході України. За цей час, серед бойових втрат бригади – 11 загиблих та 1 зниклий безвісти.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online