Головна / Новини / Зі святом Весни!

Зі святом Весни!


 

ALK 4129

Напередодні Міжнародного жіночого дня народний депутат України Дмитро Андрієвський разом із головою Солом'янської РДА Максимом Шкуро та командою депутатів Київради "Блоку Петра Порошенка" від Солом’янського району столиці: Вячеславом Непопом, Максимом Конобасом, Русланом Кисілем привітали жінок зі святом весни.

ALK 3867

Урочисті заходи пройшли у Центрі дитячої та юнацької творчості Солом`янського району.

"Дорогі жінки, від імені нашої команди депутатів, які представляють  Солом’янський район у міській раді й у Верховній Раді України щиро і сердечно вітаю вас зі святом. Сьогоднішні квіти, ваші усміхнені обличчя – свідчення того, що прийшла весна. У цей день ми хочемо вам подякувати за розуміння, підтримку, за роботу, яку постійно бачимо, працюючи у Солом'янському районі. Дійсно, на ваших плечах лежить велика відповідальність, і ми щиро дякуємо вам за значний вклад у розбудову району. Бажаємо Вам успіхів, благополуччя, сімейного затишку і любові ", - зазначив у вітальному слові Дмитро Андрієвський.

ALK 3735

Також із теплими словами привітання до жінок звернувся голова Солом`янського району  Максим Шкуро.


"Любі жінки, все тримається у районі на ваших плечах. Абсолютна більшість працівників адміністрації – жінки, в освіті – переважна більшість жінки, у поліклініках працюють більша частина жінок… Дякуємо вам за вашу працю. Хочеться, щоб весна принесла нам більше здобутків, більше результатів, щоб кожен із вас відчув не лише на словах, а й на своєму особистому прикладі, як покращується побут, зростають заробітні плати", - сказав Максим Шкуро.

ALK 3947

Творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янськтого району підготували прекрасний концерт. А приємними сюрпризами для жінок стали квіти та подарунки від команди депутатів.    

ALK 4804

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online