Головна / Новини / В Солом’янському районі після капітального ремонту відкрили поліклініку

В Солом’янському районі після капітального ремонту відкрили поліклініку


 

455W0047

У Солом’янському районі Києва, 1 березня, відбулося урочисте відкриття оновленої після капітального ремонту поліклініки №1, що на проспекті Комарова, 3.

Народний депутат України Дмитро Андрієвський та голова Солом’янського району Максиму Шкуро разом з керівництвом медичного закладу виконали почесну місію перерізання стрічки. Саме за сприяння мера столиці Віталія Кличка і депутатів від Солом’янського району в цьому медичному закладі вперше за 50 років було зроблено капітальний ремонт.

455W0001

До громадської приймальні народного депутата Дмитра Андрієвського, голови Солом’янського району Максима Шкуро часто надходили звернення громадян, які скаржилися на стан поліклініки.

455W9929

«Нашою депутатською командою було докладено максимум зусиль і, нарешті, минулого року в поліклініці замінили вікна, відремонтували й утеплили фасади. Цього року завершено внутрішні ремонтні роботи, завезено нові меблі й сучасне медичне обладнання», - зазначив Дмитро Андрієвський.

455W0066

Голова району Максим Шкуро додав, що влада виконала свою обіцянку.

«Ми обіцяли, що буде зроблено ремонт не лише всередині та зовні, а й закуплено нове обладнання, що жодного старого приладу не залишиться. Сьогодні ми свій план виконали», - зазначив Максим Шкуро.    

455W0265

Щодня у поліклініці зможуть обслуговуватися приблизно 520 осіб. Загалом понад 123 тисячі дорослих та 26 тисяч дітей. Важливо, що вона була і залишається безкоштовним комунальним медичним закладом.

455W0326

Як підкреслив Дмитро Андрієвський, відкриття цього медичного закладу є переконливим прикладом вирішення проблем громади Солом’янського району. Він запевнив, що влада робитиме усе задля того, щоб Солом’янський район був затишним, комфортним для життя.   

ALK 2031

На церемонію відкриття прийшли багато мешканців району. Разом із народним депутатом Дмитром Андрієвським та головою Солом’янського району Максимом Шкуро, лікарями вони оглянули відремонтовані приміщення медичного закладу.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online