Головна / Новини / В дитячому садочку «Ясочка» здійснено капітальний ремонт трьох нових груп

В дитячому садочку «Ясочка» здійснено капітальний ремонт трьох нових груп


 

IMG 6957

Народний депутат України Дмитро Андрієвський та голова Солом’янського району Максим Шкуро,  1 березня, відвідали дитячий садочок №355 «Ясочка» у Солом’янському районі Києва, у якому нещодавно запрацювали три оновлені групи.

У цьому дошкільному навчальному закладі з червня 2016 року Українським Фондом Соціальних Інвестицій було започатковано мікропроект, що передбачав капітальний ремонт у трьох дитячих групах. Були переплановані їдальня, два класи та прилеглі приміщення ясельної, молодшої та старшої груп, де виховується тепер 49 діток. Завдяки цій ініціативі вдалося створити 9 нових робочих місць. Уже з 23 січня поточного року дошкільний заклад повністю відновив свою роботу.

IMG 6959

«Важливо, що цей капітальний ремонт було зроблено не за бюджетні гроші, а за підтримки європейського інвестора. Такі кошти для декількох дитячих садочків столиці були залучені мером столиці Віталієм Кличком», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

«Найвища нагорода для усіх нас, для влади та батьків, усміхнені обличчя наших дітей. На мій погляд, найважливіше – бачити наочні приклади тих змін, що сьогодні відбуваються у державі. Я дуже щасливий і гордий тим, що у нашому Солом’янському районі таких подій як ця, стає усе більше», -  додав депутат.

IMG 6948

За його словами, у Солом’янському районі, завдяки об’єднанню зусиль влади на всіх рівнях, сталися якісні зміни.

Ремонти в понад 90 закладах освіти Солом’янського району, новий європейського рівня сучасний дитячий садочок на 200 місць на вулиці Гарматній, нова, збудована вперше за 25 років школа на Лебедєва-Кумача – все це наочне свідчення впровадження реформ.

IMG 6949

Як наголосив голова Солом’янського району Максим Шкуро, на дитсадок «Ясочка» чекають нові перетворення.

«Ми намагалися зробити його якомога кращим, однак половина роботи ще попереду. Робитимемо все, щоб цей садок став ідеальним», - розповів він.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online