Головна / Новини / Вшановуємо ветеранів Афганістану і учасників бойових дій на території інших держав

Вшановуємо ветеранів Афганістану і учасників бойових дій на території інших держав


ALK 9310

16 лютого Президент України Петро Порошенко, народний депутат України Дмитро Андрієвський та депутати-афганці під час урочистостей у столичному Будинку офіцерів вшанували ветеранів Афганістану і всіх учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого 1989 року, 28 років тому, Радянські війська вивели з Афганістану. 10 років чужої війни. Страшні втрати. Понад 160 тисяч українців пройшли через війну в Афганістані. Понад 3 000 загинули. Більше 8 000 повернулися з важкими пораненнями.

ALK 8812

“Війна застала мене 19-ти річним юнаком під час служби в армії. Після закінчення навчального підрозділу, я потрапив до Афганістану…Важкі дні війни, поранення, шпиталь назавжди закарбувалися в моїй пам’яті”, - згадує народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Подвиг воїнів-афганців назавжди залишиться для наступних поколінь взірцем честі, мужності та вірного служіння військовій присязі й своїй країні.

ALK 9286

Щира подяка і слава всім героям-афганцям, які займали активну позицію під час Революції Гідності й сьогодні з власним народом стоять на захисті своєї країни, свободи і життя кожного українця.

ALK 8646

“Як народний депутат у парламенті я завжди відстоюю права й інтереси ветеранів Афганістану, а на своєму виборчому окрузі в Солом’янському районі разом з командою наших депутатів Київради БПП “Солідарність” ми завжди піклуємося про ветеранів, надаємо соціальну допомогу і всіляку підтримку”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

ALK 9161

«Щороку, у цей пам’ятний день ми вітаємо наших ветеранів воїнів-інтернаціоналістів Солом’янського району. На теперішній час у районі проживає 1218 учасників бойових дій на території інших держав, серед них воїнів-афганців – 874, у тому числі 60 жінок Вічна пам'ять тим, хто не повернувся з війни! Низький уклін і слава ветеранам!», - зазначив народний депутат.

ALK 8677

15 лютого 2017 року згідно Указу Президента України №36/2017 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне виховання молоді та активну громадську діяльність Дмитра Андрієвського нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня

http://www.president.gov.ua/documents/362017-21298Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online