Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради Миколою Негричем провели прийом громадян

Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради Миколою Негричем провели прийом громадян


 

ALK 8283

«Депутатські прийоми і спілкування з мешканцями району – це постійна робота депутатів нашої команди. Щотижня ми проводимо прийоми в різних куточках нашого району за участю депутатів Київради і представників Солом’янської адміністрації», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

ALK 8024

15 лютого відбувся спільний з депутатом Київради БПП «Солідарність» від Солом’янського району Миколою Негричем прийом громадян. До депутатської приймальні прийшли мешканці вулиць Липківського, Волгоградської, Фучика, Стадіонної, Виборзької, провулку Ковальського.

ALK 8399

Разом з депутатами мешканці обговорили плани щодо розвитку району на 2017 рік. Отримали відповіді на запитання та розповіли про проблеми, які їх найбільше турбують.

40 пенсіонерів та малозабезпечених громадян, які зверталися по матеріальну допомогу, отримали таку з міського бюджету.

ALK 8194

«Щороку, завдяки реформі, бюджетній децентралізації, яку підтримали депутати Верховної Ради, бюджет Києва збільшується, і сьогодні ми маємо додаткові можливості для вирішення соціальних питань і розвитку району», - наголосив Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online