Головна / Новини / В Комітеті з питань будівництва, містобудування і ЖКГ обговорили перспективи напрямків законотворчої роботи

В Комітеті з питань будівництва, містобудування і ЖКГ обговорили перспективи напрямків законотворчої роботи


 

ALK 8410

15 лютого в Комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства відбулася нарада із заступником міністра Регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Львом Парцхаладзе щодо перспективних напрямків законотворчої роботи.

Основний пріоритет - це забезпечення прав громадян та підвищення України в рейтингу Doing business.

ALK 8477

Під час наради узгодили, що основні законопроекти, які будуть запропоновані до розгляду:
В сфері будівництва це
- будівельна амністія для громадян, які побудували садибні будинки без дозволу (3696);
- щодо реалізації житлових програм для учасників АТО (4550);
- забезпечення прав мешканців гуртожитків (1076);
- спрощення дозвільних процедур у будівництві (5587);
- скасування пайової участі (3610).

ALK 8475

"Всі ці законопроекти, за виключенням пайової участі, мають широку підтримку. Щодо скасування пайової участі вирішили провести додаткові консультації, оскільки ряд мерів виступає категорично проти її скасування, в той же час частина міст скасувала її рішеннями міськрад як корупційний податок на будівельників", - зазначив Перший заступник Голови Комітету Дмитро Андрієвський.

У сфері ЖКГ будуть пропонуватися до розгляду законопроекти:
- про житлово-комунальні послуги;
- про енергетичну ефективність будівель.

Вирішили, поки що відкласти розгляд законопроекту про комерційний облік комунальних послуг та провести його додаткове обговорення.

ALK 8554

Учасники наради також обговорили необхідність прийняття Проекту Закону "Про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо заходів забезпечення вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні".

Зазначений законопроект спрямований на забезпечення можливості функціонування та реалізації місії Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, яка, серед іншого, полягає у збереженні, презентації та поширенні в Україні та світі історії боротьби українців за національну та особисту свободу, права та гідність.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online