Головна / Новини / В Солом’янському районі відкрито пункти збору гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки

В Солом’янському районі відкрито пункти збору гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки


 

IMG 4157

У зв’язку із загостренням ситуації в Авдіївці в Солом’янському районі столиці розпочався збір теплого одягу, ковдр, продуктів харчування тривалого зберігання, води, засобів гігієни для постраждалих мешканців.

“Воїнам 72-ї механізованої бригади, які сьогодні знаходяться в Авдіївці на передовій, відбиваючи атаки російських бойовиків, також потрібна допомога. На звернення Спілки жінок Київщини для потреб 1-го батальйону 72-ї бригади я вже перерахував 50000 гривень. Разом із співробітниками Солом’янської адміністрації ми придбали 600 теплих вовняних ковдр. Мешканці Солом’янського району активно долучаються до надання  гуманітарної допомоги і приносять необхідні речі до пунктів збору. Дякую всім небайдужим”, - зазначив  народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

IMG 4151

Депутати Київради від Солом’янського району також долучаються до збору допомоги.

“25-тисячна Авдіївка опинилася на межі гуманітарної катастрофи. Бойовики «ДНР» обстрілюють місто з важкої артилерії. Виникають перебої з електрикою, водою та теплом. Місцевим жителям і нашим воїнам там потрібні теплі речі, продукти і ліки. Для допомоги постраждалим мешканцям Авдіївки та підрозділам Збройних Сил України ми відкриваємо пункт збору гуманітарної допомоги на бульварі Івана Лепсе (Вацлава Гавела), 55, тел. 404-14-97)”, - зазначив депутат Київради БПП “Солідарність” Вячеслав Непоп.

IMG 4160

Солом’янською районною адміністрацією також організовано декілька пунктів збору гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки. На вулиці Волинська, 2 у приміщенні “Червоного хреста” та на бульварі Вацлава Гавела, 83А, в Територіальному центрі соціального обслуговування населення Солом’янського району.

З найбільш необхідного:
- Пічки-буржуйки та інші засоби для обігріву
- Теплі ковдри, одяг, шкарпетки тощо
- Продукти харчування довгострокового зберігання, солодощі
- Засоби гігієни, ліки від застуди, перев’язувальні матеріали

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online