Головна / Новини / У громадській приймальні Дмитра Андрієвського відбувся черговий депутатський прийом

У громадській приймальні Дмитра Андрієвського відбувся черговий депутатський прийом


 

ALK 2925

Протягом тижня 43 мешканці Солом’янського району відвідали громадську приймальню народного депутата України Дмитра Андрієвського. Переважно це були мешканці Відрадного.

ALK 2883

“В залежності від місця проживання громадян, на прийомах зазвичай присутні й депутати Київради нашої команди, обрані від цієї території. Надзвичайно важливо, коли депутат знає проблеми кожного будинку і подвір’я, може оперативно відреагувати на звернення. Впевнений, саме такий підхід консолідованої роботи і взаємодії депутатів всіх рівнів, районної і міської влади є запорукою активного розвитку нашого Солом’янського району”, - зазначив народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

ALK 2977

25 січня звітував про свою роботу і відповідав на запитання громадян депутат Київради VII скликання, помічник народного депутата Руслан Кисіль. Він зазначив, що протягом 2016 року на його 106 виборчому окрузі було відремонтовано багато будинків, здійснено ремонт дороги по вулиці Т. Яблонської,  активно триває будівництво школи.

“В нашому районі сформовано потужну й ефективну депутатську команду. Солом’янський район великий, і ми робимо якомога більше для тих, хто вірить у нас, і хто обрав нас. Маємо серйозні плани стосовно розвитку району на 2017 рік. Продовжимо ремонти житлового фонду, завершимо будівництво школи, облаштуємо парки і сквери”, - додав Руслан Кисіль.

ALK 3126

Народний депутат у свою чергу підкреслив, що у зв’язку з недосконалістю виборчого законодавства, деякі округи взагалі залишилися без своїх представників у міській раді, а в деяких випадках, як зокрема сталося з Катериною Кириченко, Русланом Кисілем, які набрали найбільшу кількість голосів виборців по округу, але не пройшли за внутрішньопартійним рейтингом і не стали депутатами Київради. Проте, вони продовжують активно працювати і допомагати своїм виборцям.

“Найважче на таких прийомах пояснити виборцям, чому кандидат, якого підтримала більшість, не став депутатом міськради. Сподіваюся, найближчим часом ми виправимо ці недоліки законодавства”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online