Головна / Новини / 30 мешканців Відрадного відвідали депутатську приймальню Дмитра Андрієвського

30 мешканців Відрадного відвідали депутатську приймальню Дмитра Андрієвського


 

ALK 2769

На прийом до громадської приймальні народного депутата України Дмитра Андрієвського прийшли мешканці проспекту Відрадного, вулиць Михайла Донця, Академіка Білецького, Академіка  Стражеска.

“Разом з моїми колегами депутатами Київради БПП “Солідарність” від Солом’янського району, головою Соломянської РДА, моїми помічниками ми постійно проводимо депутатські прийоми, зустрічі з мешканцями району.  Хочу зазначити, що роль громади в реалізації тих позитивних змін, які сьогодні відбуваються в районі вирішальна. Саме спираючись на звернення громадян, ми формуємо пропозиції по району до Програми економічного і соціального розвитку міста”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

ALK 7775

У свою чергу, голова Солом’янської РДА Максим Шкуро розповів про досягнення, і стратегічні завдання розвитку району на 2017 рік.

“Ми працюємо постійно і системно, а не під вибори. Коли ми йшли на вибори, то обіцяли, що Солом’янка і Відрадний не буде поступатися за рівним обслуговування центральним районам Києва. Сьогодні я можу звітувати про те, що Солом’янка обслуговується навіть краще. Про це свідчить і кількість ремонтів у будинках, школах і дитячих садочках, асфальтування доріг, влаштування скверів і парків. За два роки майже в кожній другій хрущівці району зроблено ремонти, замінено вікна на метелопластикові. Ці будинки не ремонтувалися по 50 років.  Асфальтування дворів просувається повільніше через високу вартість робіт. Враховуючи те, що десятиліттями не вкладалося жодного квадратного метру нового асфальту, навіть 20 подвір’їв це відчутно. А зробити нам ще треба сотні дворів”, - зазначив голова району, депутат Київради Максим Шкуро.

ALK 2788

“Майже у всіх будинках Відрадного замінено електрощитові. Всі ми знаємо, як це небезпечно, коли відбуваються стрибки напруги, блимає, або вимикається світло, горять холодильники, телевізори, все це через те, що електрощитові перебувають у жахливому стані. Ще одна болюча  проблема хрущівок – стан комунікацій у підвалах. Сьогодні ми замінюємо старі труби на сучасні пластикові, які мають великий термін придатності, не ржавіють і не забруднюють воду, надійні в експлуатації”, - додав голова району. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online