Головна / Новини / Підтримка дитячого спеціалізованого клінічного санаторію «Хаджибей» важливе і соціально значуще питання, - Дмитро Андрієвський

Підтримка дитячого спеціалізованого клінічного санаторію «Хаджибей» важливе і соціально значуще питання, - Дмитро Андрієвський


 

Hadgiby

«Дитячий спеціалізований клінічний санаторій «Хаджибей» Одеської області в 2017 році фінансуватиметься за рахунок державного бюджету», - йдеться у відповіді МОЗ України на звернення народного депутата України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитра Андрієвського.

В листопаді 2016 року колектив санаторію «Хаджибей» звернувся до Дмитра Андрієвського з проханням сприяти в продовженні фінансування з державного бюджету та залишити санаторій в прямому підпорядкуванні МОЗ. Адже переведення його на фінансування з місцевого бюджету Одеської області привело б до фактичного знищення закладу.

«Це унікальний і чи не єдиний в Україні дитячий спеціалізований санаторій для реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи та порушенням психіки. Щороку в ньому отримують реабілітаційну допомогу близько 6500 пацієнтів віком від 2-х до 18 років з усіх областей України», - зазначив Дмитро Андрієвський.

«Як депутат-мажоритарник я постійно спілкуюся зі своїми виборцями і знаю про ті проблеми, з якими стикаються батьки дітей з ДЦП та дітей-інвалідів. Для них питання постійного медичного нагляду, лікування і реабілітації життєво важливі. Більшість не може дозволити собі високовартісну реабілітацію у приватних центрах і клініках,  тому єдиною їх надією залишаються державні спеціалізовані центри і санаторії. Лише на моєму виборчому окрузі в Солом’янському районі столиці на обліку перебуває 93 дитини з ДЦП, які потребують реабілітації. Вважаю вирішення цього питання надзвичайно важливим і соціально значущим», - додав народний депутат.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online