Головна / Новини / Вітаю з Днем Соборності України!

Вітаю з Днем Соборності України!


den sobornosti

День Соборності увійшов в історію України як єднання східних та західних земель, день народження єдиної незалежної соборної держави. Пам’ятаємо, що акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у 1919 році відбувся в умовах війни. Багатьом поколінням українців довелося виборювати свою незалежність, і лише об’єднавшись, досягали перемог.

Сьогодні українці знову відстоюють єдність і територіальну цілісність держави, захищають Україну від зовнішньої військової агресії на східному кордоні. Тому, День Соборності є не тільки символом єднання, а й днем вшанування пам'яті незліченних жертв, принесених українським народом заради свободи та незалежності. Тільки консолідація і єднання всього українського суспільства заради спільної мети - збереження цілісності та незалежності України, дозволяє нам боротися і рухатися вперед. 

У цей день бажаю всім миру і злагоди, процвітання нашої держави. Нехай любов до України згуртовує нас для здійснення високої мети і перемоги!

Слава Україні! Слава Героям!

Народний депутат України

Дмитро АндрієвськийГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online