Головна / Новини / Мешканці Чоколівки обговорили з Дмитром Андрієвським та депутатом Київради план розвитку мікрорайону на 2017 рік

Мешканці Чоколівки обговорили з Дмитром Андрієвським та депутатом Київради план розвитку мікрорайону на 2017 рік


ALK 7276

У громадській приймальні народного депутата України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитра Андрієвського відбувся спільний з депутатом Київради Максимом Конобасом прийом громадян.

“Навіть в межах одного району кожен мікрорайон має свої особливості. Наприклад, на Чоколівці багато малоповерхових старих будинків, які потребують ремонтів. Минулого року в межах округа №101 Солом'янського району було відремонтовано 28 будинків, заасфальтовано території біля 12 будинків. Але ще багато будинків потребують ремонтів, у тому числі й таких складних, як ремонт покрівель”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

ALK 7124

Депутат підкреслив, що мешканці району мають визначальний вплив на ті зміни, які відбуваються в районі, адже за їхніми пропозиціями і формується програма розвитку.

ALK 7371

“Пропозиції до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва ми формували саме спираючись на звернення громадян. Так, на 2017 рік передбачено встановлення щонайменше 3-х дитячих майданчиків (на вулиці  Мішина, 4, Чоколівському бульварі, 11, на вулиці Очаківській планується спортивний майданчик). Заміну електромереж і електрощитових планується зробити на вул. Антонова, 15-а і вул. Єреванській, 2. На вул. Мартиросяна, 8 планується замінити ліфт. Триватиме й надалі програма заміни вікон на металопластикові. Протягом 2016 року в під’їздах 20-ти будинків було замінено вікна. На 2017-й рік заплановано не менше. Засоби енергозбереження сьогодні в пріоритеті, адже дозволяють зберегти тепло, і зекономити гроші за його оплату”, - зазначив депутат Київради Максим Конобас.

ALK 7426

Під час зустрічі з мешканцями району депутати відповідали на гострі запитання та розповідали про плани і об’єкти, внесені до програми економічного і соціального розвитку Києва на перше півріччя 2017 року саме по Чоколівці.

“Спільними зусиллями зможемо вирішити більше проблем нашого рідного Солом’янського району”, - наголосив народний депутат Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online