Головна / Новини / Тиждень роботи з виборцями Дмитро Андрієвський розпочав з депутатського прийому громадян

Тиждень роботи з виборцями Дмитро Андрієвський розпочав з депутатського прийому громадян


ALK 6538

35 мешканців вулиць Єреванської, Іскрівської, Курської, Ніщинського, Уманської та Фучика Солом’янського району столиці прийшли на депутатський прийом до народного депутата України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитра Андрієвського. Під час спілкування вони поставили політику запитання, адресували свої письмові звернення та отримали соціальну допомогу.

ALK 6807«Після різдвяних свят зустрічі з виборцями завжди надзвичайно теплі та позитивні. Приємно було обмінятися привітаннями, щирими побажаннями і почути багато слів вдячності: за якісно відремонтовану вулицю Єреванську й асфальтування подвір’я, за утеплені будинки і встановлені металопластикові вікна, за ремонт комунікацій у підвалі та облаштування скверу… Особливу гордість відчуваєш, коли чуєш слова: «Я вже понад 30 років живу в Солом’янському районі, але ще ніколи нашій вулиці і будинку не приділялося стільки уваги, не було так багато зроблено», - зазначив Дмитро Андрієвський.

ALK 6742

Парламентар підкреслив, що раніше Солом’янський район фінансувався за залишковим принципом. Починаючи з 2015 року, ситуація змінилася, і всього за два роки, завдяки співпраці мешканців району з політичною командою депутатів “Блоку Петра Порошенка”, підтримці мера міста Віталія Кличка в Солом’янському районі вдалося зробити чимало справ, якими можна пишатися. Зокрема, у 2016 році на розвиток району було спрямовано понад 400 мільйонів гривень. 

“В Солом’янському районі ми маємо сьогодні унікальну ситуацію. Адже в жодному районі столиці немає такої потужної синергії роботи народного депутата України, депутатів Київської міської ради, голови РДА та небайдужих мешканців”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

ALK 6778

“Незабаром відбудеться відкриття оновленої поліклініки на Комарова, 3. В планах і обладнання поліклініки на Гарматній. Продовжиться ремонт житлового фонду та асфальтування прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, планується розпочати ремонт Повітрофлотського проспекту і мостового переходу на бульварі Лепсе біля швидкісного трамваю”, - додав народний депутат.

ALK 6813

Говорили і про проблеми. Особливо нарікали мешканці на недостатньо почищені від снігу тротуари і вулиці, скаржилися на несвоєчасне вивезення сміття. Дехто прийшов з колективними зверненнями та проханням сприяти у здійсненні ремонтних робіт у будинку та асфальтуванні подвір’я. Ставилися питання необхідності кронування дерев, які під снігом можуть становити небезпеку, та багато інших актуальних питань для мешканців району. 

«Найголовніше для мене як депутата-мажоритарника – це підтримка людей, які мене обрали», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

ALK 6619

“У Солом’янському районі понад 350 тисяч мешканців, з них 177 тисяч виборців. Закликаю всіх займати більш активну позицію і співпрацювати. Адже результати нашої спільної роботи залежать від якісної взаємодії між громадою і депутатом”, - зазначив у своєму зверненні Дмитро Андрієвський.  

“Маємо багато планів і налаштовані оптимістично. Зробимо все, щоб зберегти ту позитивну динаміку розвитку району, яку наша команда продемонструвала протягом 2015 і 2016 років”, - наголосив народний депутат.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online