Головна / Новини / Новорічне свято в Жулянах – подарунок мешканцям мікрорайону

Новорічне свято в Жулянах – подарунок мешканцям мікрорайону


zuliany 16

24 грудня в парку Героїв війни в Жулянах відбулося новорічне свято, на яке завітали сотні мешканців мікрорайону.

ALK 3815

Такого масштабного і яскравого свята, за словами мешканців, у Жулянах ще не було. Різноманітна, кількагодинна концертна програма, улюблені казкові герої, Дід Мороз і Снігуронька, розваги і подарунки для дітей, фаєр-шоу і новорічний салют – стали приємним подарунком для мешканців Жулян від народного депутата України Дмитра Андрієвського та компанії “Зім Кепітал Груп”.

ALK 3992

“Вітаю всіх з прийдешнім Новим роком та  Різдвом Христовим! Бажаю всім миру, добра, радості та сімейного затишку, віри і надії на краще майбутнє. В нашому рідному Солом’янському районі напередодні Різдва відбувається багато приємних подій. Сьогодні в Жулянах ми засвітили ялинку і організували прекрасне свято. Варто пам’ятати, що ми самі можемо створювати дива, облаштовувати і розвивати своє місто і район”, - зазначив у привітанні народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

zuliany-15

Політик наголосив на важливості участі в розвитку інфраструктури мікрорайону, підтримці культурних заходів соціально-відповідального бізнесу.  

ALK 3783

“Приємно, що до підтримки району і організації таких свят долучається сьогодні й соціально-відповідальний бізнес. Впевнений, спільними зусиллями ми значно більше можемо зробити для Жулян і кожного мешканця”, -  додав  народний депутат.

zuliany 23

Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради від району, владикою Миколаєм, настоятелем храму Димитрія Солунського відвідали свято і привітали гостей. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online