Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті Центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів

Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті Центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів


ALK 6169

27 грудня народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з мером столиці Віталієм Кличком, віце-прем’єр-міністром України Павлом Розенком, Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем, депутатом Київради В’ячеславом Непопом та киянами відкрили Центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів по вулиці Олени Теліги, 37-г.

455W9677

“Приємно, що всього за декілька років роботи команди Віталія Кличка в Києві відчутні суттєві зміни на краще. У нас почали з’являтися нові дитячі садочки, які справедливо можна вважати найкращими в Європі. Один з них минулого року ми відкрили в нашому Солом’янському районі. Центр, який ми щойно презентували, не могли добудувати з 2002 року. І всього за рік роботи нинішньої влади міста, він відкрив свої двері для сотень дітей, які зможуть отримати тут якісне лікування і реабілітацію”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

ALK 5496

Під час відкриття мер столиці Віталій Кличко підкреслив, що такий Центр унікальний і найкращий в Україні. 

«Цей центр був розвалений. Ми взялися з нашою командою і за рік зробили найсучасніший, найкращий реабілітаційний центр для дітей в Україні. Дуже радий, що кожен день ми розрізаємо стрічки, відкриваємо нові інфраструктурні об’єкти, нові школи, дитячі садки, такі центри. Потрібен бути вау-ефект, коли людина приходить і дивується, що так гарно може бути у нас у столиці. Ми можемо робити найкращі приклади для нашої країни. Ми можемо робити найкращі речі у світі», - наголосив Київський міський голова.

ALK 5942

В центрі встановлено найсучасніше обладнання, працюють понад 60 висококваліфікованих соціальних працівників, які опікуються лікуванням та розвитком дітей віком від 6 до 18 років. Тут працює кабінет арт-терапії, де діти можуть займатися ліпкою. В кабінеті з сенсорною панеллю діти розвивають увагу, реагуючи на сенсорні відображення на стіні. Необхідною складовою реабілітації є басейн. Тут лікують дитячий церебральний параліч, розвивають моторику та координацію дитини. В приміщенні є пересувний горизонтальний ліфт, осушувач повітря, підігрів підлоги, ведеться відеоспостереження. Центральний хол закладу облаштовано ігровими елементами та місцями для відпочинку. Щодня тут може перебувати понад 70 дітей, а також щомісяця психологи та реабілітологи Центру відвідуватимуть 200 дітей на дому.

ALK 6253

Столична влада також передала департаменту соціальної політики десять спеціально обладнаних мікроавтобусів, найближчим часом очікують поповнення на ще стільки ж. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online