Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті Центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів
27 грудня народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з мером столиці Віталієм Кличком, віце-прем’єр-міністром України Павлом Розенком, Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем, депутатом Київради В’ячеславом Непопом та киянами відкрили Центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів по вулиці Олени Теліги, 37-г.
“Приємно, що всього за декілька років роботи команди Віталія Кличка в Києві відчутні суттєві зміни на краще. У нас почали з’являтися нові дитячі садочки, які справедливо можна вважати найкращими в Європі. Один з них минулого року ми відкрили в нашому Солом’янському районі. Центр, який ми щойно презентували, не могли добудувати з 2002 року. І всього за рік роботи нинішньої влади міста, він відкрив свої двері для сотень дітей, які зможуть отримати тут якісне лікування і реабілітацію”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.
Під час відкриття мер столиці Віталій Кличко підкреслив, що такий Центр унікальний і найкращий в Україні.
«Цей центр був розвалений. Ми взялися з нашою командою і за рік зробили найсучасніший, найкращий реабілітаційний центр для дітей в Україні. Дуже радий, що кожен день ми розрізаємо стрічки, відкриваємо нові інфраструктурні об’єкти, нові школи, дитячі садки, такі центри. Потрібен бути вау-ефект, коли людина приходить і дивується, що так гарно може бути у нас у столиці. Ми можемо робити найкращі приклади для нашої країни. Ми можемо робити найкращі речі у світі», - наголосив Київський міський голова.
В центрі встановлено найсучасніше обладнання, працюють понад 60 висококваліфікованих соціальних працівників, які опікуються лікуванням та розвитком дітей віком від 6 до 18 років. Тут працює кабінет арт-терапії, де діти можуть займатися ліпкою. В кабінеті з сенсорною панеллю діти розвивають увагу, реагуючи на сенсорні відображення на стіні. Необхідною складовою реабілітації є басейн. Тут лікують дитячий церебральний параліч, розвивають моторику та координацію дитини. В приміщенні є пересувний горизонтальний ліфт, осушувач повітря, підігрів підлоги, ведеться відеоспостереження. Центральний хол закладу облаштовано ігровими елементами та місцями для відпочинку. Щодня тут може перебувати понад 70 дітей, а також щомісяця психологи та реабілітологи Центру відвідуватимуть 200 дітей на дому.
Столична влада також передала департаменту соціальної політики десять спеціально обладнаних мікроавтобусів, найближчим часом очікують поповнення на ще стільки ж.