Головна / Новини / З Днем Святого Миколая!

З Днем Святого Миколая!


 

ALK 9202

До Дня Святого Миколая в Солом’янському районі за підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського, депутатів Київради Максима Шкуро, В’ячеслава Непопа, Сергія Пилипенка, Максима Конобаса, Андрія Андрєєва спільно з районною державною адміністрацією було організовано свята для дітей.

Зранку після служби у храмі Димитрія Солунського у селищі Жуляни понад 150 дітей отримали солодкі подарунки.

226610716 222565

Для дітей учасників АТО, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей з обмеженими можливостями було організовано новорічні театралізовані вистави «Чарівний подарунок». 700 маленьким солом’янців відвідали їх та отримали солодкі подарунки від депутатів у Центрі дитячої та юнацької творчості,  Палаці дітей та юнацтва Солом’янського району.

ALK 8638

«Сьогоднішнє свято – це початок красивих, родинних новорічних і різдвяних свят. Це той час, коли всі ми сподіваємося на диво, а кожна дитина пише листа Святому Миколаю, розповідаєте про свої успіхи і добрі справи та сподіваєтеся на подарунок. І сьогодні ви побачите чудову виставу, яку підготували кращі дитячі творчі колективи нашого рідного Солом’янського району. Разом із депутатами Київради від нашого району –  Максимом Шкуро, Вячеславом Непопом, Максимом Конобасом, Сергієм Пилипенком – ми для кожної дитини підготували солодкий подарунок», - зазначив звертаючись до гостей свята Дмитро Андрієвський.

ALK 8708

Політик розповів про успіхи команди депутатів, які протягом року плідно працювали для розвитку району.

«Дорослі теж хочуть вірити в дива. Проте, ми дуже чітко розуміємо, що від роботи нашої політичної команди, яку громада Солом’янського району підтримала під час виборів, залежить, в яких умовах будуть навчатися наші діти, яка у них буде освіта і виховання. Цього року в більш ніж кожній другій школі чи дитячому садочку було проведено ремонти, придбано меблі чи обладнання. Така робота буде продовжена і в наступному році», - зауважив парламентар.

ALK 8445

Дмитро Андрієвський побажав усім міцного здоров’я, родинного затишку, миру, перемоги і надії на краще майбутнє.

«Бажаю у Новому році щастя, щоб батьки були заможними, а діти завжди були з подарунками, навчалися в гарних навчальних закладах. Хочу зазначити, що із 120 навчальних закладів району 97 у цьому році відремонтовано за бюджетні кошти. Такого не було за всі  25 років. Все було лише на плечах батьків. Ми зараз намагаємося поступово знімати цей тягар з батьків і перекладати його на бюджет. Не все можна відремонтувати за один рік, але ми робимо максимум з можливого», - зазначив голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

ALK 8610

Голова району поділився планами щодо оновлення Палацу дітей та юнацтва.

«Залу Палацу дітей та юнацтва наступного року буде реконструйовано – зробимо гарний дитячий центр, з додатковими відремонтованими приміщеннями, новими меблями та гуртками, які тут відкриються. Він має стати не гіршим ніж найкращий наш заклад – Центр дитячої та юнацької творчості на Героїв Севастополя. Вже проголосований бюджет, до якого увійшли проектні роботи, після яких почнемо й ремонт. Тому я всім нам бажаю успіху в наступному році, і щоб ми довели Святому Миколаю, що ми гарні і достойні», - додав Максим Шкуро.

ALK 9051

З привітанням до солом’янців звернувся отець  Костянтин Вовченко храму  Сергія Радонезького, що розташований на вулиці Уманській.

«Вітаємо вас від імені нашого храму, який знаходиться тут, у нашому рідному районі, на вулиці Уманській, і дозвольте передати кожній дитині невеличкий молитвослов. Нехай це буде першим поштовхом у вашому духовному зростанні. Щоб Святий Миколай протягом усього вашого життя не тільки у цей святковий день, а завжди допомагав, оберігав, наділяв вас любов’ю, милосердям. Щоб кожна родина сьогодні і у подальші віки була сповнена миром, любов’ю, злагодою і достатком. Многая літа і, Святий отче Ніколе, моли Бога за нас», - зазначив у своєму слові священник отець Костянтин Вовченко.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online